Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ja sam bila prosle subote da slusam hokvinde u sheperds bush empireu, bilo je neverovatno.predrgrupa solidna, hju lojd lengton sa svojim novim bendom. svirali su hokvind stvari, ali su u njihovoj interpretaciji vise zvucale kao pink flojd. nisu bili losi, nekoliko puta hju je do jaja solirao na gitari, ali ostali iz benda bas i nisu u stanju da ga isprate. onda je izasao hokvind, bili su vrlo usvirani i jako glasni, krenuli su sa sonic attack i svirali uglavnom stare pesme, svaka pesma trajala je minimum 15 a cesto i po 20tak minuta, imali su sou na projektoru kao neki oblici koji se prelivaju jedni u druge ili slike s kaleidoskopa, dve dobre ribe koje su plesale u vrlo neobicnim kostimima, lik koji svira klavijature i teremin je razbio kako je bio raspolozen, na bis su izasli sa lojd lengtonom sto je bilo dirljivo a bogami i muzicki kvalitetno, ukupno su svirali nesto malo preko 2 sata. nije mi se desilo u uk da odem na koncert na kome publika u toj meri divlja i skace a cela sala osecala se na gandzu nije mi jasno kako im je samo to uspelo. bilo je jako zanimljivih likova u publici, jedan je dosao u kostimu limenog drvosece koji je bio izuzetno dosledan filmu 'carobnjak iz oza', a bilo je i puno ljudi koji su sami napravili svoje hokvind kapute i majce. jedino sto mi se nije svidelo je glas pevaca mr dibsa, kome naprosto ne leze neke od pesama, npr silver machine je katastrofalno otpevao. redosled pesama: sonic attack, you better believe it, dreams of space ubacen, pa se zavrsava opet kao you better believe it, seasons (ovo je neka nova, politicka), footsteps, hills have ears, warriors on the edge of time, angels of death, prometheus, magnu, tide of the century, assassins of allah, sentinel, space 2001, silver Machine, first landing on medusa, a na bis psychedelic warlords i spirit of the age.
uh zavidim
Link to comment

Imam i ja, al' ne prodajem, samo kaem... cool.gif Elem, vrnuli se sa Balkan brass battle-a, duvaju braća Cigani za sve pare! :Hail: Fanfare Ciocărlia u East Balkans vajbu, saksofoni, klarineti, brza brzina, što bi rekli metalci šreduju,B&M Marković bi oduvali Newport Beach ili Monterey, rame uz rame sa crnom braćom preko okeana.Spakovani, aranžirani, utegnuti, na momente zvuče kao vrhunski big bandovi.1 vrh. :Hail:

Edited by historian
Link to comment
Imam kartu viška za Evu i Red Union. Prodaje se, a ako budete dobri, dogovorimo se i za manju cenu od regularne... PM, ofkors.
Trazila se karta manje!!Ne bojte se djeco! Pank nam je netaknut. Mi od sve te love dobijamo samo za putan trosak.
Link to comment

Pa na to ja i mislim. Na stranu što kontam da u Omu Domladine ima Ambrozića u svemu (kao što u svakom događaju po gradu ima obezbeđavača iz Oma), sve i da nije Ambrozić Ambrozić Gali himself, jes neki Boris Broz Ambrozić. U tem i jes poanta, uzni pare, stik it tu d men.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...