Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

jel tako moma rajin počeo svoju čuvenu recenziju? ;)
Tvoj opis koncerta je zvucao ubedljivo kao Momin opis KOL, pa posto je struka u pitanju, rekoh da se malo nasalim. Drago mi je da Eva zvuci tako dobro. Voleo bih da ih bar jednom vidim uzivo, ali i ovoga puta ce to biti nemoguce.
Link to comment
jel su imala bolesna stenad neke veze sa zaklanom celjadi (tipa obradili neku pesmu i sl) ili je samo do naziva benda..
samo do naziva a imaju veze sa the branka i obradili su delču i oliveru marković 'kad sam bila plavuša' :D
Link to comment

Karma to Burn sinoc u KC Gradu.isao na slepo, nisam se pokajao.nesto kao kada bi se pomesali Fu Manchu ali bez surf skate pozeraja, High on Fire ali bez metala, Kyuss ali da nije Kyuss, i cak prva Nirvana ali bez Kurta. konstantni osecaj nelagode. gitarista izgleda kao da je non stop na pivu i burbonu, bubnjar (koji izgleda kao izgudrana verzija isusa i nekog jogija) na pecurkama i esidu, basista na spidu i kristal metu. pritom, jedan od najboljih bubnjara koje sam gledao uzivo.dobro bilo

Link to comment

Saznao za koncert jutros :isuse: Pa kamo najava za koncert, ko je taj vajni organizator? angry.gif Sad vidim da je predgrupa bio hrvatski Stonebride dupli,fak- trodupli :isuse: za moje propustanje ovog koncerta... :(

Link to comment

MP, je l' u subotu koncert počinje u 21 uru ili će biti neakademskih 15/20/30 do sat vremena zakašnjenja + koliko će se tamburati pre Eve?

Link to comment
Saznao za koncert jutros :isuse: Pa kamo najava za koncert, ko je taj vajni organizator? angry.gif Sad vidim da je predgrupa bio hrvatski Stonebride dupli,fak- trodupli :isuse: za moje propustanje ovog koncerta... :(
Stonebride nije nastupio.Otkazali su nastup dan-dva pred koncert.
Link to comment
MP, je l' u subotu koncert počinje u 21 uru ili će biti neakademskih 15/20/30 do sat vremena zakašnjenja + koliko će se tamburati pre Eve?
Bice nekog akademstva, mi cemo izguslati nasih dvanes hitova... Pre 22h cemo poceti...
Link to comment
4) Miki Pirs. Opanak ti pozlaceni jebem. Jedno od najprijatnijh iznenadjenja svih vremena. Ocekivao sam pijane raspade, sa eventualno ponekom duhovitom sekvencom zbog imena. Medjutim, gledao sam jedan od najozbiljnijih (iako su zajebanti!), najuvezbanijih, najpreciznijih i muzicki najkvalitetnijih bendova u Srbiji ikada. Okupile se matore kuke koje znaju znanje. Ima tu svega, previse razlicith uticaja da bi se moglo jasno definisati. Back to back klasican OI, Toy Dolls, Propagandhi, DRI, Dropkick Murpheys. Bas tako, nije typo. Ocite su tone i tone studiozno preslusane muzike. Pritom sve odsvirano sa zapanjujucom rutinom i sigurnoscu.
izgleda da su im pohvale udarile u glave, pa sviraju svako malo :D
Koncert Miki Pirsa u Zmajevom GnezduSunday, 1 January 2012 Time 23:00 until 01:00Zmajevo Gnezdo, BIGZ, Bulevar vojvode Mišića nesto, nesto, Belgrade, SerbiaUlaz dz, svi pozvani, pice povoljno, imamo i goste izvodjace.
Edited by Lezilebovich
Link to comment

ja sam bila prosle subote da slusam hokvinde u sheperds bush empireu, bilo je neverovatno.predrgrupa solidna, hju lojd lengton sa svojim novim bendom. svirali su hokvind stvari, ali su u njihovoj interpretaciji vise zvucale kao pink flojd. nisu bili losi, nekoliko puta hju je do jaja solirao na gitari, ali ostali iz benda bas i nisu u stanju da ga isprate. onda je izasao hokvind, bili su vrlo usvirani i jako glasni, krenuli su sa sonic attack i svirali uglavnom stare pesme, svaka pesma trajala je minimum 15 a cesto i po 20tak minuta, imali su sou na projektoru kao neki oblici koji se prelivaju jedni u druge ili slike s kaleidoskopa, dve dobre ribe koje su plesale u vrlo neobicnim kostimima, lik koji svira klavijature i teremin je razbio kako je bio raspolozen, na bis su izasli sa lojd lengtonom sto je bilo dirljivo a bogami i muzicki kvalitetno, ukupno su svirali nesto malo preko 2 sata. nije mi se desilo u uk da odem na koncert na kome publika u toj meri divlja i skace a cela sala osecala se na gandzu nije mi jasno kako im je samo to uspelo. bilo je jako zanimljivih likova u publici, jedan je dosao u kostimu limenog drvosece koji je bio izuzetno dosledan filmu 'carobnjak iz oza', a bilo je i puno ljudi koji su sami napravili svoje hokvind kapute i majce. jedino sto mi se nije svidelo je glas pevaca mr dibsa, kome naprosto ne leze neke od pesama, npr silver machine je katastrofalno otpevao. redosled pesama: sonic attack, you better believe it, dreams of space ubacen, pa se zavrsava opet kao you better believe it, seasons (ovo je neka nova, politicka), footsteps, hills have ears, warriors on the edge of time, angels of death, prometheus, magnu, tide of the century, assassins of allah, sentinel, space 2001, silver Machine, first landing on medusa, a na bis psychedelic warlords i spirit of the age.

Edited by BraveMargot
Link to comment
svaka pesma trajala je minimum 15 a cesto i po 20tak minuta, , ukupno su svirali nesto malo preko 2 sata. redosled pesama: sonic attack, you better believe it, dreams of space ubacen, pa se zavrsava opet kao you better believe it, seasons (ovo je neka nova, politicka), footsteps, hills have ears, warriors on the edge of time, angels of death, prometheus, magnu, tide of the century, assassins of allah, sentinel, space 2001, silver Machine, first landing on medusa, a na bis psychedelic warlords i spirit of the age.
:unsure:Kako je vama bilo dobrooooo... :lol:
Link to comment

nekada sam davno negde ovde kukala što rebel star nikako da svira u beogradu, pa hajde sad malo post festum da wubujem :wub: a da ne bude ovaj post sasvim beskoristan, večeras went u žici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...