Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Igra staklenih perli10.12.11. 2130 Panic Room ZicaNajava :lol: Stara belegracka banda psihodelicara, dodjite sa sto vise opijata da lebdimo i proslavimo 35 godina postojanja grupe i naravno da overite neku matorkuKarta 700din
jebote citam da je koncert 2130 godine, i to mi deluje normalno :D
Link to comment

Odvuklo me lose drustvo na svirku na izvesnom splavu na Savi "Poletarac". Nikada do sada nisam tamo bio, niti sam znao da takva plesniva rupcaga postoji. Nastupala su cetiri izvodjaca.1) Venerin Breg. Stigli smo na poslednjih 5-6 stvari (jer smo do tada dostizali radnu temperaturu u obliznjoj kafani), ali to sto smo uhvatili je za svaku pohavlu. Staaari Agnostik na srpskom. Cause for alarm i Liberty and justice. 'nuff said.2) BOL. Sta reci. Jedan od onih bendova koji imaju mnogo talenta, ali malo jasnog opredeljenja. Brzi delovi odlicni, na tragu Masakra od Exploiteda, ali, na nesrecu, u svakoj pesmi praceni sporim mudrovanjem sa primesama grandza, hip-hopa i onog tipa spore kalifornijske melodije koji ne podnosim. Totalno nekonzistentno i originalno po svaku cenu. A takva originalnost se, osim ako nisi genije, obicno zavrsava fijaskom. U njihovom slucaju nije potpuni fijasko, ali svakako ni nesto sto ostaje u secanju.3) Bez komentara. Jedna stara epizoda Alan Forda najbolje opisuje sve sto se dogodilo. 4) Miki Pirs. Opanak ti pozlaceni jebem. Jedno od najprijatnijh iznenadjenja svih vremena. Ocekivao sam pijane raspade, sa eventualno ponekom duhovitom sekvencom zbog imena. Medjutim, gledao sam jedan od najozbiljnijih (iako su zajebanti!), najuvezbanijih, najpreciznijih i muzicki najkvalitetnijih bendova u Srbiji ikada. Okupile se matore kuke koje znaju znanje. Ima tu svega, previse razlicith uticaja da bi se moglo jasno definisati. Back to back klasican OI, Toy Dolls, Propagandhi, DRI, Dropkick Murpheys. Bas tako, nije typo. Ocite su tone i tone studiozno preslusane muzike. Pritom sve odsvirano sa zapanjujucom rutinom i sigurnoscu. Posebno me je dojmilo kada je bubnjar, u jednom trenutku, po svrsetku neke od pesama, ustao i popravio stim basisti. Inace, bubnjar neodoljivo podseca na naseg Lezilebovica :fantom: Pored toga, fizicki i stilom sviranja mnogo slici na mog kumaru (mada je malo klimaviji u ritmu), a poznato je da je kumara doktor bubnjarskih nauka. Ukratko, momci su postavili nove standarde kada je slicna muzika u pitanju.Sve u svemu, jedno prijazno vece.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Inace, bubnjar neodoljivo podseca na naseg Lezilebovica :fantom:
blizu, ali ne ličimo baš :). Ali interesantno je što si nas povezao, jer ih sve znam već duži niz godina, i Andonova, a pogotovo velikog Bambulovića .
Link to comment

ko ne zna njih četvoricu ko da nije izlazio na pank svirke u poslednjih 10 godinaedit: onda ispada da bih ja trebalo da znam neke od vas što ih znate i što ste ih slušali ranije :)

Edited by funk soul sister
Link to comment
ko ne zna njih četvoricu ko da nikad nije izlazio na pank svirke u poslednjih 10 godina
sad će dodje empe da vas iznapušava što slušate četničku pank muziku :D
Link to comment

istina, nisam ih slušala baš dugoal kako milogled opisuje cert skoro da mi je žao što nisam bila (ali nije, ne mogu da idem na koncerte gde svira bol pa to ti je), umela je da bude baš dobra atmosfera, 20 ljudi na koncertu i svi se znaju. a onda su postali popularni :hipster:

Edited by funk soul sister
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...