Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

toni ustane oko podneva, i odmah ode da pocese psa. to su mu sve obaveze. ostatak dana provede trpajuci u sebe gibanicu koju njegova jadna majka ne moze da ispece u dovoljnim kolicinama.

Link to comment
ne, ti samo pokusavas da napravis picvajz, a onda se izmaknes i posmatras ga.
Kakav pičvajz? :)Ja se uopšte ne nerviram kad se iskaže potreba nekih ljudi da svoj ukus nametnu kao jedini i neprikosnoveni i to tako što će ono što oni ne slušaju da nazivaju ''nemuzikom''.To što je od svih ljudi koji su pominjali HP ili išli na koncert Ras pomenuo baš mene, ja to tumačim kao naklonost (neće valjda pored mene žive Irejzer da mu se sviđa? )
Link to comment
Kakav pičvajz? :)Ja se uopšte ne nerviram kad se iskaže potreba nekih ljudi da svoj ukus nametnu kao jedini i neprikosnoveni i to tako što će ono što oni ne slušaju da nazivaju ''nemuzikom''.To što je od svih ljudi koji su pominjali HP ili išli na koncert Ras pomenuo baš mene, ja to tumačim kao naklonost (neće valjda pored mene žive Irejzer da mu se sviđa? )
nadam se da nisi shvatila moj post tako da sam te nazvao niscom osobom koja krvavo radi i samim tim nema vremena da skuplja egzoticnu muziku? to bi svakako bila teska uvreda :fantom:a inace, super je koncert bio, mada onaj iz 2008. ne moze da se ponovi.
Link to comment
:lolol: ne kapiram, je l' te sad nešto nerviram? nikad mi neće biti jasno prizivanje tog sendviča..
Majin index (ulicni idiom): emfaticno i potpuno slaganje sa stavom sagovornika/pojavom o kojoj se diskutuje, pracenom lenjoscu da se ono dalje obrazlaze.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...