Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

nema na cemu. sta sad hoces, pokenjas se istovremeno na hladno pivo, a vasudevi podmetnes da vredja valkiru? do jaja.
pa ako mu je uvreda kada kazem da neko nema vremena da skuplja ploce i cita knjige i putuje po svetu zato sto mora da radi, onda jebiga. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ne, ti samo pokusavas da napravis picvajz, a onda se izmaknes i posmatras ga.
sve bi to bilo kul da nisam i sam bio na koncertu, i to ne posla radi, nego zato sto volim njihove certove.moram da priznam da smesniji i besmisleniji pokusaj provociranja svadje skoro nisam video. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Da ne dramatizujemo raspravu oko Piva; siguran sam da su i oni znali da će sa dobrom produkcijom izgubiti deo ekipe koja ih je pratila od početka, to je stari REM sindrom - dok je Stajp mumlao, svi su ih obožavali; čim su počeli da razumeju svaki stih i čuju svaku bas liniju, krenula su napušavanja kako su se prodali.Samo bih se osvrnuo na Vasino pitanje zašto Beograd nema nešto slično; pa, jednostavno, ovde bi takvi tavorili, par koncerata po većim gradovima, forsiranje festivala i svirke po regionu. Zato u Beogradu istrajavaju samo grešni monasi poput Kojota ili Olivera(spominjem ih jer su počeli u približno isto vreme kao i Kekin). Tako je uvek i bilo; da bi se ovde prodao, nije dovoljno da malo ispeglaš produkciju i postaneš razumljiv; ovde treba da uradiš lobotomiju. U Srbiji ni lagani power pop tipa Petar Pan nije mogao da preživi.Ali, nije to ni baš tako loše. Zato imamo Kičmu i ostale posvećenike. Bez nade da ikada kupe stan od svirke, trule u patikama, žive za svoje tripove i ostavljaju bisere svinjama koje ih nikada nisu zasluživale.

Link to comment
Zato imamo Kičmu i ostale posvećenike...
Da. Zlo nikad ne dolazi samo...Kad ustanem u 6 ujutro i vec 8 meseci svaki jebeni dan u 6.12am vidim reklamu za cirilicni PGP album UF! Dodje mi da konacno odem i udavim gada dosadnog... Ali, odmah slede reklame za Box Set bore corbe, bajage, bore dugica, novi album vesne zmijanac i kompilaciju Cvece Cafnalo pa ne znam gde bih prije klao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...