Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Damir Imamovicsubota, 24. decembra 2011, solo u Domu omladine BG.http://www.domomladine.org/koncerti/koncert-damir-imamovic/
joj, meni su njegovi koncerti tragicno lose, nepodnosljivo smara izmedju pesama. kad bi cutao i jeo pevao, sve bi bilo OK.
Link to comment
Nemas pojma, treceg ce da budu umorni. :D
Stop saying that! :ph34r:Uvek mogu da 2-og pozovem policiju, ne bi to bila ni prva ni poslednja lažna prijava podmetnute bombe.
Link to comment

Ladno pivo sinoc ocekivano razvalilo. I veceras cu da ih overim na istom mestu, da se posle ne bih kajao sto nisam.Mislim da sam ispred sluzbenog ulaza video Dabovic M. Marka kako nehajno ispija jelenka, razmisljao sam da mu pridjem da ga upoznam i vidim da li je i u rl tako dosadan kao na forumu, ali je bio u simpaticnom drustvu, pa nisam hteo da ga deranziram.

Link to comment

Bio sam ja u petak, bilo mi je ok, ali i dalje je onaj prvi koncert u Hali sportova postavio lestvicu visoko, bar kada su oni u pitanju. Došao pravo sa puta, prekuvao se u kaputu, ne volim baš nešto novim album, ali osim toga, sasvim pristojna svirka. Poslednjih sat vremena pokidali.

Link to comment

e, imam ozbiljno pitanje, ne zajebavam se, nisam cinican. u cemu je ta velicina hladnog piva, uopste ne kapiram kult oko benda. nekako mi realno deluju kada bi se neka skromnija verzija prljavog kazalista pojavila danas (a bez ideje o onom pravom od pre 30 godina...)...

Link to comment
e, imam ozbiljno pitanje, ne zajebavam se, nisam cinican. u cemu je ta velicina hladnog piva, uopste ne kapiram kult oko benda. nekako mi realno deluju kada bi se neka skromnija verzija prljavog kazalista pojavila danas (a bez ideje o onom pravom od pre 30 godina...)...
Narocki je i saljivo.
Link to comment
e, imam ozbiljno pitanje, ne zajebavam se, nisam cinican. u cemu je ta velicina hladnog piva, uopste ne kapiram kult oko benda. nekako mi realno deluju kada bi se neka skromnija verzija prljavog kazalista pojavila danas (a bez ideje o onom pravom od pre 30 godina...)...
prljavo kazalište se, skromno, pojavljuje u budvi, 31.12.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...