Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Mene zanima da li je drug Hella bio na Sade i da li je mosovao? :D :naughty:
ne, iz principa ne idem na sedeće koncerte. sedeo sam dva puta, na residentsima u kolarcu i na nataši atlas u savi centaru. ne želim da mi se ikad više ponovi taj ogavan osećaj konclogora.(wovenhand u sinagozi se ne računa - stajao sam pored klupa s retkim antifašistima) Edited by Hella
Link to comment
ne, iz principa. sedeo sam dva puta, na residentsima u kolarcu i na nataši atlas u savi centaru. ne želim da mi se ikad više ponovi taj ogavan osećaj konclogora.
... Edited by batticuore
Link to comment
Dejan_Petrovic_Big_Band_Promo_foto.jpgDejan Petrovic Big Band 10. novembar, Strava CentarCena ulaznica: 800, 1200 i 1600 din.16. decembra u Strava centru Boban Markovic Orkestar vs. Fanfare Ciocarliabobanmarkovic_v_fanfareciocarlia_16178.jpg
Link to comment

a mislio sam da je pola ljudi sa spiska mrtvo.

Prvi festival mladih kompozitora i izvođača „Omladina“ održan je davne 1961 godine. U prvom trenutku niko nije na to obratio naročitu pažnju, ali su izuzetno talentovani mladi muzičari i tekstopisci iskoristili pruženu šansu i ubrzo pokazali da po kvalitetu i idejama ni malo ne zaostaju za ondašnjim festivalima kao što su „Opatija“, „Beogradsko proleće“ i drugi. Ove godine festival slavi 50 godina.Spisak izvođača koji će učestvovati na Festivalu Omladina Subotica koji će se održati u Hali Sportova, Subotica, 10.decembra 2011.1. Ibrica Jusić2. Srđan Marjanović3. Zafir Hadžimanov4. Bisera Veletanlić i Vasil Hadžimanov5. Maja Odžaklijevska6. Neda Ukraden7. Kemal Monteno8. Generacija 59. Atomsko sklonište10. Jadranka Stojaković11. Slave Dimitrov12. Stevan Zarić13. Goran Šepa-Gale (Kerber)14. Ratko Kraljević i Vesna Čipčić15. Suncokret – Biljana Krstić, Bora Đorđević, Gorica Popović, Snežana Jandrlić16. Leo Martin17. Brano Likić (Rezonansa)18. Vlada i Bajka19. Lado Leskovar20. Tomaž Domicelj21. Lutajuća srca22. Narcis Vučina23. Dušan Svilar24. Saša Vasić25. Tanja Banjanin26. Grupa Bolid (Subotica)27. Grupa Severni vetar (Subotica)28. Bora Platiša i 8 tamburaša (Subotica)Kompozitori:Jovan AdamovKornelije KovačVojkan Borisavljević
Link to comment

Aj napravite retrospektivu od 1987-90 pa da dobacimo i do vasih krajeva. Sigurno ih je 99% zivo, a spisak kao da nije isti festival:KUD Idijoti, Mizar, Grad, Sing sing singers, Del Arno Bend, Torpeda, Telo nauka soversena, Obojeni program, Arhangel, Deca losih muzicara, Budweiser, Majke, Strelnikoff,.... Džibrica Gnusić, Bisera Veletanwood Dub, Stolen Neda, Marmelada i Žvalajka ... ajde, pa nasi (sa gornjeg spiska) bi skupili mnooogo vise ljudi, iako su papiroloski manja imena od stubova nekadasnje kulture koji ce nastupiti 10. prosinca. Da li vam se ovo računa u godisnji koncert (u gradskoj kući) ili je posjeban ivent? Omladinski festival zna se kada se održavao. Nije u prosincu.

Link to comment

Au kakva dinosaurijada :lol:

Aj napravite retrospektivu od 1987-90 pa da dobacimo i do vasih krajeva. Sigurno ih je 99% zivo, a spisak kao da nije isti festival:KUD Idijoti, Mizar, Grad, Sing sing singers, Del Arno Bend, Torpeda, Telo nauka soversena, Obojeni program, Arhangel, Deca losih muzicara, Budweiser, Majke, Strelnikoff,....
+1
Link to comment
Aj napravite retrospektivu od 1987-90 pa da dobacimo i do vasih krajeva. Sigurno ih je 99% zivo, a spisak kao da nije isti festival:
ko bi to išao da sluša? garantujem životom i smrću da se ne bi skupilo 500 ljudi iz cele jugoslavije.nego, tema. u petak 11.11.11. u bigzu (6. sprat, zmajevo gnijezdo) gostuju "pionir 10", pojačani bivšim gitarošem ludolfa neuma i odlične "ljudske potrebe". publika će možda biti pojačana mnome ako se dotle odgadim čobanizovanog beograda. :) http://www.youtube.com/watch?v=F2KWn4x_qUI
Link to comment
ko bi to išao da sluša? garantujem životom i smrću da se ne bi skupilo 500 ljudi iz cele jugoslavije.
A za Dzibricu Gnusica i resto gerijatrije ce potegnu iz Trs'?Trebace vam nekoliko ambulantnih kola za taj koncert. Ko prezivi pricace :lol:
Link to comment
u petak 11.11.11. u bigzu (6. sprat, zmajevo gnijezdo) gostuju "pionir 10", pojačani bivšim gitarošem ludolfa neuma i odlične "ljudske potrebe".
nasla sam na nekom subotickom sajtu da koncert pocinje tek u 23:00, sta ti kazes?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...