Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

iiiiiiiiiiiiiii ........ ko je bio na Brkovima???Mene je ubila predgrupa. Ne mogu da verujem da nekome moze da padne imbecilna ideja da preva narodnjake u hm izvodjenju. Ok da je u pitanju pesma-dve, ali ceo repertoar, idiotski. Potpuno sam pao u down nakon njihovog nastupa i publike koju su cinili pankeri i metalci (mislim da granice vise nema) koji su znali sve pesme. Originali kretenski, obrade jadne. Sinoc sam video na delu sta su devedesete i poslednjih par godina ucinili malidm generacijama. Tuga jedna. U jednom trenutku sam mislio da odem i da ne gledam Brkove. Srecom ostao sam. I odavno se nisam bolje osecao na nekom koncertu. 100% zabava. Mogli su da dodju i bez pevaca. Pored mene je stajala devojka potpuno napucana u minicu, skockana kao da je pobegla iz Silikonske doline koja je znala sve pesme, od prve do poslednje, bas kao i metalci i pankeri iz prvog reda. Nadam se da ce Brkovi doci i sledece godine kako su obecali.

Link to comment

Toj predgrupi je okej bio aranžman za Karleušu, sve ostalo onako baš loše.Brkovi su objasnili, šteta što nije potrajalo malo duže, taman bi mogli da odsviraju sve pesme i ponešto da ponove.

Link to comment

ja nisam nesto ispratio, ali meni ti Brkovi bas zvuce kao narodnjaci u HM izvodjenju - slicno kao Pero Deformeru. nikad to nisam nesto cenio...

Link to comment
ja nisam nesto ispratio, ali meni ti Brkovi bas zvuce kao narodnjaci u HM izvodjenju - slicno kao Pero Deformeru. nikad to nisam nesto cenio...
Uh, Deformero i Brkovi su drugari, ali nema to veze jedno sa drugim. Deformero je karikatura i po meni umnogome foliranje i koketiranje sa tim stilom, a Brkovi se odlicno zezaju i nista vise. Ta nepretencioznost se cuje na njihovim snimcima, a pogotovo vidi na nastupima. Oduvek sam voleo odabrane pesme Nervoznog postara, ali Brkovi su mnogo iznad. Ili ih volih ili ne. Cini mi se da nema ravnodusnih. Ono sto me odusevilo sinoc je da su se i bend i publika odlicno zabavljali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...