Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Pricaj ti sta oces, ali nisam video da neko brze svira osmine. Ono je morbidnoDoduse, mozda su i moji kriterijumi malo poremeceni jer sad ne mogu da odsviram nista, ali ipak

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Marki :Hail: :Hail: :Hail:
super da je bilo super :) , meni mnogo krivo sto sam ga ispropustala svaki put od exita, a i tad, kad se setim, ipak to nisu bili pravi Ramonsi, pa mi i tuzno bilo na momente, mada jesam generalno bila odlepila i bila jako hepi. :)
Link to comment

Oh, kakva odličnost noćašnji Simple Minds :)Koncert je trajao neuobičajeno dugo za festivalske nastupe, čini mi se nekih 110 minuta. Još bitnije je da nisu smarali publiku nekakvim predstavljanjem novih pesama nego izređali svoj repertoar vanvremenskih hitova. U jednom trenutku na pesmi Someone, Somewhere (in Summertime) Džim Ker je pogledao u mene (bio sam vrlo blizu bine) i rekao da dajem dobar ritam rukama :D

Edited by Quizmaster
Link to comment
U jednom trenutku na pesmi Someone, Somewhere (in Summertime) Džim Ker je pogledao u mene (bio sam vrlo blizu bine) i rekao da dajem dobar ritam rukama :D
opa :naughty:
Link to comment
Oh, kakva odličnost noćašnji Simple Minds :)Koncert je trajao neuobičajeno dugo za festivalske nastupe, čini mi se nekih 110 minuta. Još bitnije je da nisu smarali publiku nekakvim predstavljanjem novih pesama nego izređali svoj repertoar vanvremenskih hitova.
A tamo je bilo publike :huh:
Link to comment
A tamo je bilo publike :huh:
Ako je i nije bilo dovoljno, njoj (publici) na štetu.Mogli su videti jedan veliki bend, čiju slavu i popularnost je vreme odavno nagrizlo, ali im to nije smetalo da pokažu vrednosti koje su ih dovele do vrha. Mene pokrenuti da đipam, pevam iz sveg glasa i ispoljavam manifestacije ludila nije uopšte jednostavno, stoga mi verujte da je koncert bio odličan. Edited by Quizmaster
Link to comment

Ovo mi je prvi Beer fest, više sam došao zbog piva nego zbog Simple Minds. Pivom sam zadovoljan ( Paulaner :wub: ) a koncertom ne. Ozvučenje je loše, ispod granice podnošljivog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...