Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

David Eugene Edwards & WovenhandNovi Sad Synagogue | Aug 7th 9pmOnly for the brave!
stočari - onako. zvuče kao neki simpl majnds ili u2 za klošare, samo da imaju bubnjara koji vozi a ne šuška. i šteta što u mikrovalnoj sinagozi (40C bez preterivanja, samo sam čekao da tigrovi, papige i ostali džumandžiji s balkona počnu da zaskaču prosvećene) nema džarenja pa da uplakani i tronuti hipsteri zaklate upaljače po zraku. sve u svemu - udao sam se ko gđa meljničenko u odnosu na zamišljeno i to bi bilo to što se tiče oštrikane ruke.ali predgrupa... sinebrate.njanjave džemperlije i tunjave indigovke, praštajte, stigo novi etalon! 20 hipetrofiranih krvoždera iz blejda II bi mi sporije popili krv od ovo dvoje produhovljeno/obruhovljeno/molebanskih zapomagala. čiste savesti, pri zdravom razumu, pod punom moralnom, materijalnom i krivičnom odgovornošću izjavljujem da je ovo nešto najgore što sam gledao u životu. dao sam im par pesama šanse i izleteo u spas večernjeg saobraćaja kad su mi se iq, testosteron, eritrociti i šećer srokali u kriptodepresivne ambise pravoslavnog tuljenja.propatite i vi malo.http://www.youtube.com/watch?v=CLtDAKim_q4 Edited by Hella
Link to comment

^^ :lol: osecam se kao neki los domacin, iako ne snosim nikakvu odgovornost za koncert. <_<edit: da imam neku vlas' u gradu, prvo sto bih uradila bilo bi obezbedjivanje novog koncertnog prostora. kako za trash svirke, tako i za klasicnu muziku.

Edited by batticuore
Link to comment
15. novembar - rev. peyton's big damn band99% potvrđeno, samo još da se smisli gde. najverovatnije gun club.
E baš me obradova.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...