Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

E, Weather report javlja da ce u subotu biti Rain parade. Sta ce biti sa koncertom Molestersa ako padne kisa?
bina je pokrivena, dakle, bend će da svira.
Link to comment
jebeš bambije, kaće kebra malo da svira?
kebra "peva", ne svira :) A kada pocinje koncert, da ne blejim 2 sata na tvrdjavi?
Link to comment
kebra "peva", ne svira :) A kada pocinje koncert, da ne blejim 2 sata na tvrdjavi?
u 22:00. ukoliko rokne neka pljusčina - sutra na istom mestu, ali sumnjam da će. makar ovde tako vele.
Link to comment

Joj krivo mi je što nemam članak iz Večernjih novosti, izdanje za Crnu Goru. Objavili pre dva dana, citiram, "вечерас концерт Бамби Молестерс и Мй Буддй Моосе". Ortak se ispalio i otišao, da bi u Kotoru našao plakat na kome piše da je koncert 4. avgusta.

Link to comment
Je l ima sanse da mi se ostavi poster Molestersa?
gledam baš 1, malo pogužvan, ali bolji nemam. kad prihajaš?
Link to comment

Vratio se malopre sa Kirila (Kališ, Belef, letnja pozornica), prženje samo tako...Gost iz Londona, Ghetto Priest - drum'n'bass kao iz najboljih vremena LTJ Bukema i MC Conrada, sa aromom južne pruge.Prijalo, vrlo.

Link to comment
Moze, hvala, odlicno. Dolazim u septembru, moze da bude kod tebe ili daj Lubi na cuvanje.E, i svi da idete na Falka, bice spektakl.
biće kod mene. nema šanse da navatam lubu, vidiš da prati samo ako ima veze sa nikom kejvom.
Link to comment
biće kod mene. nema šanse da navatam lubu, vidiš da prati samo ako ima veze sa nikom kejvom.
necu se obazirati na ovo ako mi kazes kad da dodjem jer se plasim da cu slucajno da propustim blockout.
Link to comment
necu se obazirati na ovo ako mi kazes kad da dodjem jer se plasim da cu slucajno da propustim blockout.
;)počinje u 21:00. prvo ken, pa giovanna (kratki kurs trbušnog plesa tavove bubnjarke) i onda panther burns. block out sviraju na kraju.
Link to comment
;)počinje u 21:00. prvo ken, pa giovanna (kratki kurs trbušnog plesa tavove bubnjarke) i onda panther burns.
giovanna, ona carica italijanka? necu moci od muskih da se probijem u prve redove, eh.
block out sviraju na kraju.
jao, bas mi zao, ali moram na poslednji bus za kuci.
Link to comment

bambiji objasnili u kotoru, mada im je dinko, ili kako se vec zove, bio toliko pijan da je poceo da se valja po bini. u jednom trenutku je prestalo da bude zabavno. ali, sama svirka je bila odlicna. i my buddy moose odlicni, nisam ih nikad slusao ranije, bash dobro zvuce.btw. lada svira sa slomljenom, ugipshenom rukom

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...