Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

A koji je onaj sto drnda gitaru sa kraja i izgleda kao da samo sto nije spao sa bine ;)
upravo taj. :D a on je i jedini iz originalne postave. ;)
Link to comment

kako ovde ima onih koji organizuju koncerte, jel postoji neki data base mailovia, gde imaju adrese bendova kako bi se stupilo u kontakt sa odredjenim izvodjacima?

Link to comment
upravo taj. :D a on je i jedini iz originalne postave. ;)
cini mi se da je on te veceri jedini svirao originalnu muziku ... ili je svirao za svoju dushu :D
Link to comment
cini mi se da je on te veceri jedini svirao originalnu muziku ... ili je svirao za svoju dushu :D
ne, ne, sve je bilo fino uklopljeno i baš kako treba. nego, ako su svi stočarski koncerti kao onaj harvijev juče - kupujem stetson. :)+kasnije su na vip stejdžu viđeni neugledni bazdulj i ugledni trifunović jr. kako karaokaju r.e.m. dok je teofil zadovoljno hraktao za stolom. Edited by Hella
Link to comment
kako ovde ima onih koji organizuju koncerte, jel postoji neki data base mailovia, gde imaju adrese bendova kako bi se stupilo u kontakt sa odredjenim izvodjacima?
Šalji PM ko ti treba.
Link to comment

u mom selu nemamo koncerte, mada babo nekad iznese kazetofon na terasu i odvije do dasketako da kad dodje rundek, to je onda dogadjaj, i super je, a i objektivno mi je bilo bas dobro

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...