Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Da se pocetimo. Nedelja!!
Videcu sa sekretaricom da li mogu to nekako da uklopim u moj zgusnut kalendar... Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Šta mislite, hoće li iz trećeg pokušaja uspeti koncert Damo Suzukija i Sile?!
nije moglo biti gore nego s tenom novak. zašto prethodna dva puta nije uspeo?
Link to comment
Šta mislite, hoće li iz trećeg pokušaja uspeti koncert Damo Suzukija i Sile?!
nije moglo biti gore nego s tenom novak. zašto prethodna dva puta nije uspeo?
Prvi put svirka je zakazana u Barutani pre desetak godina ali Damo nije ni doleteo, drugi put mesto zločina je trebao biti DOB a razloga otkazivanja se ne sećam..
Link to comment

Jel mi moze neko preporuciti jedan (neka bude i 10 sajtova) gde mogu da nadjem pregled koncerta za recimo srbiju, sloveniju i hrvatsku. Hvala unapred

Link to comment
ow37875_1.JPGbasista = jah wobble. :Hail: ostali momci na visini zadatka, čak se i nekim fanovima naprednog stočarstva dopalo. damo ubedljivo najgori ali uspeli su da ga zataškaju. cool.gif
Link to comment
hm, siguran sam da je Damo nastupao u Barutani, ali ne znam ko mu je bio prateci bend
da, bio je tamo. valjda sila bez lakija, a sa ovim iz ddub što svira ružni noviromantizam bas.
Link to comment
basista = jah wobble. :Hail: ostali momci na visini zadatka, čak se i nekim fanovima naprednog stočarstva dopalo. damo ubedljivo najgori ali uspeli su da ga zataškaju. cool.gif
A koji je onaj sto drnda gitaru sa kraja i izgleda kao da samo sto nije spao sa bine ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...