Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

damo suzuki s lokalnom ekipom, potom jaki liebezeit & burnt friedman, te mick harvey u pratećem programu p.f.f. ne znam još tačne datume, ali računajte od 16. do 22. jula.
Jaki i Friedman? Na Palicu?
Link to comment
Jaki i Friedman? Na Palicu?
a što?još i mnogo poznatiji likovi su dolazili da posete zoo vrtu nekoj varijanti čak bi i can mogli da zasviraju - ako povedem holgara, naravno
Link to comment
a što?još i mnogo poznatiji likovi su dolazili da posete zoo vrtu nekoj varijanti čak bi i can mogli da zasviraju - ako povedem holgara, naravno
Nije bilo namere nipodaštavanja festivala/Palića. Samo sam proveravao jesam li (u euforiji) ispravno shvatio. Ko je muzički selektor, zna li se? Edited by zbrujic
Link to comment
Nije bilo namere nipodaštavanja festivala/Palića. Samo sam proveravao jesam li (u euforiji) ispravno shvatio.
nije tako ni shvaćenoniti je moj komentar bio u tom smislunaprotiv, prijatno sam iznenađen
Link to comment

damo je tuga. u oba smisla.meni bilo samo da ga vidim, al ostao sam mozda 10 minuta.doduse pretpostavljam da dosta zavisi od lokalne ekipe.

Link to comment

ovde bio dva puta i oba koncerta su bila super! doduse, prateci bend je briljirao, pa ovome nije bilo tesko da se prilagodi ;)

Link to comment

veceras@20/44Listen To AfricaNakon povratka iz Nigerije, sa festivala Felabration, gde je u oktobru 2010. god. bio gost i nastupao sa cuvenim Femi Kutijem i njegovim bendom The Positive Force, Igor Vincetić, sa novom inspiracijom, i idejom promovisanja afričke muzike, okuplja ekipu istaknutih beogradskih muzicara, kojoj se ovog puta pr...ikljucuje gost iz Senegala Mamadou Pouye, i koja ce odrzati jos jedan u nizu koncerata pod nazivom "LISTEN TO AFRICA", ovog puta prvi put na Brodu 20/44!Mamadou Pouye - SenegalLazaro Del Toro Vega - KubaBranko TrijićMiroslav ToviracAleksandar CvetkovićAndreja Bućan+ gosti!

Link to comment

karata za etnofest/baba zulu više nema iz prostog razloga što ih nije ni bilo, a neće ih ni biti, tj. ufur je besplatan. i to samo zato što mi je gazza1 obećao ausvajs za beograd u njegovoj šihti. cool.gif

Edited by Hella
Link to comment

Da ne prelistah juče "City magazine", ne bih ni uočio da u Steva centru sledećeg petka i subote održavaju nešto nalik na džez festival. U petak je Ana Popović koja me ič ne zanima, ali u subotu je sastav Gerija Bartona, i ono meni zanimljivo - braća Tavitjan, uz koje će se pojaviti i matori Garabet, dakle bubnjarsko nadgornjavanje do krjaja.

Link to comment

BaBa ZuLa za sve pare, dva sata kvalitetnog programa. osim onih nesrećnih lokalnih trbušnih plesačica, 2/3 su bile zaista nepotrebne. pitam se je li to organizatorovo maslo? finkinja zanimljiva, na momente spooky, austrijance nisam ni gledao. ono što sam čuo sa druge strane bilo mi je previše Kusta-No Smoking Orchestra-nca-nca trash.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...