Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Muzički revolucionar, Žan Mišel Žar, u sklopu svoje svetske turneje "World Tour 2011" nastupiće u Beogradskoj areni, 10. oktobra. Ovo će biti drugi nastup ovog umetnika u Beogradskoj areni.
joooj, srecna.
Link to comment

Ne kontam otkud toliko oduševljenje Arrested Development koncertom? Meni jeste bilo vrlo prijatno veče i nezavisno od koncerta, i oni jesu dosta simpatični, od pomenute Tashe koja odista razbiva, preko "umoran je stari Ciga" matorog gitariste, pa do onog emsija što skida Jay Z-a, ali sam povremeno imao utisak da gledam "The Roots za siromašne". Budući da sam i sam željan valjanih koncerata, kako domaćih, tako i uvoznih, razumem potrebu da se doživi "najbolji u poslednjih..." i sl. , ali meni nekako ovo nije imalo taj kalibar. Prosečan bubnjar, previše kojekakvih obrada, pasaža i varijacija na temu (nemaju svojeg hitovlja, pa se mora posezat za marlijem? i kad su već u tom "mi nismo genksta, mi smo afro" fazonu, čemu cover What's up od 4 None Blondes, pored žive What's Going On Marvin Gaye-a, primera radi?), a raja jeste bila oduševljena, ali utiska sam da je to više bilo zbog toga što želi da bude oduševljena, nego što je sam koncert davao povoda za to. Istina, to je posve stvar subjektivnog doživljaja, i ja verujem da je ljudima bilo lepo i drago mi je zbog toga. Čudi me jedino kako ja, inače prilično popaljiv i oduševljiv, nisam ni blizu toliko impresioniran.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

pa kad više voliš rutse od ADmeni nekako seva za oba benda, ali kapiram da je ljudima bilo supiš i meni dostaa i ne kapiram poređenje, 4NB su genksta, šta?

Link to comment

Pa to. Dobro, jesam ga malo zbrdazdolio, nego mi je to kad su tamburali 4nb i marlija onak dosadno i tezgaroški bilo, a ova Marvinova (sjetilo me jelte 'voc going on') bi im legla skroz u taj negenksta aktivističi milje.edit: ha, dakle jes to neka referenca, dobro valjda su to sa 4nb hteli učiniti prijemčivijim i vajtijima, šta li :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=xIG6Qgntm44

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

ma ok, i moj je post zvučao svađalački a nije bila namera. misim, i ja bih se zgrozio da čujem da neko obrađuje 4NB bilo kada i bilo gde i voleo bih da taj bend nikada nije postojao, ali želje su 1 a realnost 2.

Link to comment
a raja jeste bila oduševljena, ali utiska sam da je to više bilo zbog toga što želi da bude oduševljena, nego što je sam koncert davao povoda za to.
bice da je to po sredi.
Link to comment

Vadiš iz konteksta, viš kako sam se vešto "jesteaustvarinije" izvadio u nastavku:

Istina, to je posve stvar subjektivnog doživljaja, i ja verujem da je ljudima bilo lepo i drago mi je zbog toga. Čudi me jedino kako ja, inače prilično popaljiv i oduševljiv, nisam ni blizu toliko impresioniran.
Štaš, ljubomoran sam i pakostan. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

a jebiga, meni bilo mnooogo bolje no sto sam ocekivo, a uvek idem sa predubedjenjem da ce biti bulja :(a sviracki kaki su bili, da ga jebem, to ne znam tacno, meni zvucalo dosta dobro.

Link to comment

damo suzuki s lokalnom ekipom, potom jaki liebezeit & burnt friedman, te mick harvey u pratećem programu p.f.f. ne znam još tačne datume, ali računajte od 16. do 22. jula.

Edited by Hella
Link to comment
damo suzuki s lokalnom ekipom, potom jaki liebezeit & burnt friedman, te mick harvey u pratećem programu p.f.f. ne znam još tačne datume, ali računajte od 16. do 22. jula.
najsza suzukija imam neku labavu najavu i za ns i za bgd
Link to comment
posle palića ide za bg, svira sa silom. ne znam za ns.
greška, izvinjavam sene spominje se ns, ovo je poruka koju sam dobio pre par dana:
Damo Suzuki:18. jul - Palić, Evropski filmski festival19. jul - DOB
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...