Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

sredio slobodan dan za 25 jun i Baba Zulu. sredio kola i saputnike. foto aparat je tu, pomagala su tu, samo se čeka da zaronimo hobitska stopala u mutne vode lejk Palića :wub:
Jel se to svi zajebavate za tog Babu Zulu ili tu Babu Zulu ili te Babe Zulu ili stvarno to toliko cekate i znate sta je/ko je?Mene nekad bas bude sramota kad me neki brod bas tako jako ostavi na obali...
Link to comment
Vreme koje je organizator predvideo za nastup Amy Winehouse oko pola sata posle ponoći nije odgovarao pevačici uz obrazloženje da je to prekasno za nju! Organizatori su ponudili zamenu termina sa Mobijem na šta se menadžment Amy Winehouse prvo dvoumio, a onda u subotu poslepodne finalno prihvatio. Moby je naravno, sa zadovoljstvom, prihvatio da izadje u susret svojoj koleginici”, saopštili su organizatori koncerta.
Je l' to ovi naši stvarno nisu rekli ekipi oko Amy kada nastupa sve do prošle nedelje?
Link to comment
19. nedelja BengaloFjužn tradicionalne muzike, džeza i roka (Norveška, Srbija)www.myspace.com/bengalomusic
nisam tu u nedelju <_< nema veze, zula će sve to da nadoknadi.
Link to comment
Jel se to svi zajebavate za tog Babu Zulu ili tu Babu Zulu ili te Babe Zulu ili stvarno to toliko cekate i znate sta je/ko je?Mene nekad bas bude sramota kad me neki brod bas tako jako ostavi na obali...
zato su tu drugovi mladobosančerosi koji će da ti objasne sve prednosti neoosmanlijskog kulturdesanta:
koliko jedva cekam da se zatvorite u svoje odaje i jedete to vase zito, a mi da lepo podignemo sanitarni zid prema vama i naplacujemo vam 100 evra ulaz na balkan, plus analni lubrikanti o vasem trosku (ako vam je stalo da vas ne boli).
Link to comment
koliko jedva cekam da se zatvorite u svoje odaje i jedete to vase zito, a mi da lepo podignemo sanitarni zid prema vama i naplacujemo vam 100 evra ulaz na balkan, plus analni lubrikanti o vasem trosku (ako vam je stalo da vas ne boli).
Eto ti sad...E, sad sam nesto pitao i necu nikad vise. Elitisti!
Link to comment
mi da lepo podignemo sanitarni zid
i vreme je da uradite nešto korisno s tom silesijom lopata koje šetate okolo.
naplacujemo vam 100 evra ulaz na balkan
samo cepaj, mesnati, ima da doniramo sto somića na udomljenje 1000 mladih direktora, straight outta lovćenac.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...