Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

25. juna baba zula na etno festu u subotaji. ho! ho! ho!
Posto mi nije uspelo da nadjem program tog festivala na netu zna li se ko jos dolazi?
Link to comment
25. juna baba zula na etno festu u subotaji. ho! ho! ho!
decentralizacija saks
Posto mi nije uspelo da nadjem program tog festivala na netu zna li se ko jos dolazi?
I deda Zula. Edited by Ras
Link to comment
ubili su. ne secam se boljeg koncerta skoro. usred koncerta su zbog ovacija prestali da sviraju na nekoliko minuta i samo stajali.ubise ljudi.
Link to comment
Posto mi nije uspelo da nadjem program tog festivala na netu zna li se ko jos dolazi?
jep
ETNOFEST Promo concert!JUNE / 18th / 2011Summer stage Lake Palić, Thalia stage - 21hNAKED - BelgradeCABARET MEDRANO - BudapestETNOFEST 2011 PROGRAMFriday - JUNE / 24th / 2011Summer stage - Lake Palić20:30 - JeuNS, Novi Sad (afro-pop)21:30 - La Troba Kung Fu, Barcelona (rumba-catalana / cumbia / dub / latin)23:00 - IrieFM, Belgrade (reggae)01:00 - Ital-Vision Soundsystem, Belgrade (reggae / dub)Saturday - JUNE / 25th / 2011Summer stage - Lake Palić20:30 - Karoliina Kantelinen, Helsinki (acapela / acoustic / traditional / roots)21:30 - NIfty's, Vienna (urban klezmer)23:00 - BaBa ZuLa, Istanbul (traditional / dub / psychodelic / electronica)01:00 - Hendrigz & John Nylon, Senta (original szoba DJs / experimental / oriental / turkish 70ies)
Edited by Hella
Link to comment
25. juna baba zula na etno festu u subotaji. ho! ho! ho!
Belef je kurac, bravo za Madžare..
Posto mi nije uspelo da nadjem program tog festivala na netu zna li se ko jos dolazi?
K'o da je bitno... Edited by vulejov
Link to comment
ubili su. ne secam se boljeg koncerta skoro. usred koncerta su zbog ovacija prestali da sviraju na nekoliko minuta i samo stajali.ubise ljudi.
super. cujem i Whitesnake dolaze. tek da cujes ovacije na "nema ljubavi u srcu grada"!
Link to comment
super. cujem i Whitesnake dolaze. tek da cujes ovacije na "nema ljubavi u srcu grada"!
Sta bih dao da budem ovako kul, jbt...dry.gif
Link to comment

sredio slobodan dan za 25 jun i Baba Zulu. sredio kola i saputnike. foto aparat je tu, pomagala su tu, samo se čeka da zaronimo hobitska stopala u mutne vode lejk Palića :wub:

Link to comment
strangeru, šta preporučuješ na ovom beogradskom etno festu?http://www.ethnofusionfest.com/program.htm
19. nedelja BengaloFjužn tradicionalne muzike, džeza i roka (Norveška, Srbija)www.myspace.com/bengalomusicJedino ovo. Ima dosta ramunike a.k.a. armonika tj. "ovdasnjih muzickih motiva" mada bih odgledao. Kada ostave ramuniku, ima i interesantnih stvari za cuti. Ostalo mi nesto smor. Ima pored svakog benda link za myspace. Slusao juce skoro sve. Cista treca liga. Ovo je ethno fest #2. Bio na vecini koncerata na #1 i tu je bilo par fantasticnih koncerata.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...