Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Evo jos jedne stvari koju treba videti pre krepavanja. Hazmat Modine uzivo.
mrzim te. mrzim. mrzim. oh kako te samo mrzim.
Link to comment
Jel bilo odevnih predmeta?
trazio roze kako si hteo, al nema pa nema: 2moa1xu.jpg
mrzim te. mrzim. mrzim. oh kako te samo mrzim.
znam ja to vec odavno :(
Link to comment

jedno je forumsko pickaranje, a drugo ona prava, iskonska mrznja koju sada osecam. mrznja koja dolazi od bolesne zavisti.hteo sam ih slusati prosle godine u Becu...ali ne odoh, nije se imalo vremena i novaca e, kako zvuce one pesme u kojima pevaju Tuvanci? jesu li ih pustali sa matrice ili su klupske verzije bez toga? pretpostavljam da nije bilo matrice, bilo bi mi jako cudno da to rade

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
jedno je forumsko pickaranje, a drugo ona prava, iskonska mrznja koju sada osecam. mrznja koja dolazi od bolesne zavisti.hteo sam ih slusati prosle godine u Becu...ali ne odoh, nije se imalo vremena i novaca e, kako zvuce one pesme u kojima pevaju Tuvanci? jesu li ih pustali sa matrice ili su klupske verzije bez toga? pretpostavljam da nije bilo matrice, bilo bi mi jako cudno da to rade
ma, što se mene tiče nek' jedu govna i puše kurac, a posle puše govna i jedu kurac. lancia zaskočio agenticu, prosledio mi kontakt, ja kontaktir'o i brat bratu da prodam klub od 600-700 ljudi (koji ovde ne postoji - zajebite me sa lopinama iz dob-a) po minimum 10€ da se nađem na nekoj nuli ili blizu nje. jebo to. eto im exit, nek tamo pijanim englezima i domaćoj omladini koja otišla da skida junf i vidi darkvude, prodaju svoja muda za bubrege.jbt, pa regularna cena za jebeni ponedeljak im je 4k€!! + avio karte do i iz beograda + 9 goveda u 9 jednokrevetnih u 4-star hotelu + binska (samo za istu bi trebalo da se ili rodi mečka, ili pljusne oko 500€). klopa, piće i drkanluk u backstage-u da ne navodim, kao ni razna kurčenja kako treba da se uradi tonska, koliko kakvih monitora, mikrofona... more, to ako vidim negde drugde, vid'o sam, ako ne - i to me zabole.
Link to comment
ma, što se mene tiče nek' jedu govna i puše kurac, a posle puše govna i jedu kurac. lancia zaskočio agenticu, prosledio mi kontakt, ja kontaktir'o i brat bratu da prodam klub od 600-700 ljudi (koji ovde ne postoji - zajebite me sa lopinama iz dob-a) po minimum 10€ da se nađem na nekoj nuli ili blizu nje. jebo to. eto im exit, nek tamo pijanim englezima i domaćoj omladini koja otišla da skida junf i vidi darkvude, prodaju svoja muda za bubrege.jbt, pa regularna cena za jebeni ponedeljak im je 4k€!! + avio karte do i iz beograda + 9 goveda u 9 jednokrevetnih u 4-star hotelu + binska (samo za istu bi trebalo da se ili rodi mečka, ili pljusne oko 500€). klopa, piće i drkanluk u backstage-u da ne navodim, kao ni razna kurčenja kako treba da se uradi tonska, koliko kakvih monitora, mikrofona... more, to ako vidim negde drugde, vid'o sam, ako ne - i to me zabole.
bas teo da te pitam. mada...gajim nadu da ce ih Nele, kad se oporavi, mozda pozvati na Kustendorf? tu valjda pare nisu problem. koliko je realno to sto pisem?
Link to comment
trazio roze kako si hteo, al nema pa nema:
roze, a angry.gif 'oces opet da me banuju alternativno muzevni :fashisto: :fur::rant: a kam gi moj primjerak, makar i crni? poceo sam da se gojim za XL velicinu. nemoj sada da me bacas na dijetu.
Link to comment
bas teo da te pitam. mada...gajim nadu da ce ih Nele, kad se oporavi, mozda pozvati na Kustendorf? tu valjda pare nisu problem. koliko je realno to sto pisem?
pojma nemam. kapiram da bi mu se dopali. opet, ne verujem da je tamo iko do sada svirao za tolike pare (ove ovde nisu festivalske, već klupske. festivalski honorar je uvek oko 100% viši).
Link to comment

zaboravih da prijavim da sam gledo swanse. novi album mi se ni ne svidja, ali ovo je zastrasujuce. bolje nego kad je senad hadzimusic sviro u skc-u onomad.

Link to comment
zaboravih da prijavim da sam gledo swanse. novi album mi se ni ne svidja, ali ovo je zastrasujuce. bolje nego kad je senad hadzimusic sviro u skc-u onomad.
To kada je Teno svirao u SKC-u zadnji put (pocetkom devedesetih) je jos uvek jedan od najboljih koncetara koje sam gledao. Milja Vujanovic je u svojoj recki za Ritam u sredu rekla da je Teno uspeo da materijalizuje buku. Ako su Lebedi toliko dobri voleo bih da to vidim.
Link to comment
e, kako zvuce one pesme u kojima pevaju Tuvanci? jesu li ih pustali sa matrice ili su klupske verzije bez toga? pretpostavljam da nije bilo matrice, bilo bi mi jako cudno da to rade
nema nikakvog podvaljivanja, pevaju tamo gde i Natalie Merchant. btw, verovatno ima razlike u koncertima gde sviraju solo i na dzez festivalima gde su zajedno na bini sa Gangbe brass bandom. Wade sam kaze da jos bolje zvuce sa benincima.
ma, što se mene tiče nek' jedu govna i puše kurac, a posle puše govna i jedu kurac. lancia zaskočio agenticu, prosledio mi kontakt, ja kontaktir'o i brat bratu da prodam klub od 600-700 ljudi (koji ovde ne postoji - zajebite me sa lopinama iz dob-a) po minimum 10€ da se nađem na nekoj nuli ili blizu nje. jebo to. eto im exit, nek tamo pijanim englezima i domaćoj omladini koja otišla da skida junf i vidi darkvude, prodaju svoja muda za bubrege.jbt, pa regularna cena za jebeni ponedeljak im je 4k€!! + avio karte do i iz beograda + 9 goveda u 9 jednokrevetnih u 4-star hotelu + binska (samo za istu bi trebalo da se ili rodi mečka, ili pljusne oko 500€). klopa, piće i drkanluk u backstage-u da ne navodim, kao ni razna kurčenja kako treba da se uradi tonska, koliko kakvih monitora, mikrofona... more, to ako vidim negde drugde, vid'o sam, ako ne - i to me zabole.
ma dobro, ja sam posao od toga da su karte bile 16 evra i da je bilo nesto oko 200 ljudi na koncertu u maloj sali. doduse, ipak je to Paradiso, gde dnevno ima tri termina za svirke.e, ima i ovo, gledali sinoc Thee oh sees, isto mesto, nesto manje ljudi za 10 evra (bio i Miralem). Dwyer i kompanija su o(d)rali samo tako. Ko da su ih majke dojile red bullom. Samo bre, svirka pocela u 8 i sa sve jednim bisom zavrsila u devet angry.gif izasli napolje a ono jos dan jbt.Za razliku od njih, Hazmat modine poceo u pola 10 i zavrsio iza ponoci.
Link to comment
ma dobro, ja sam posao od toga da su karte bile 16 evra i da je bilo nesto oko 200 ljudi na koncertu u maloj sali. doduse, ipak je to Paradiso, gde dnevno ima tri termina za svirke.e, ima i ovo, gledali sinoc Thee oh sees, isto mesto, nesto manje ljudi za 10 evra (bio i Miralem). Dwyer i kompanija su o(d)rali samo tako. Ko da su ih majke dojile red bullom. Samo bre, svirka pocela u 8 i sa sve jednim bisom zavrsila u devet angry.gif izasli napolje a ono jos dan jbt.Za razliku od njih, Hazmat modine poceo u pola 10 i zavrsio iza ponoci.
javio se lik iz agencije. hahaha mejl. te oni su iz njujorka, to ti je jako skup grad za život, te oni dobijaju po nekim festivalima i preko 10k€, te ima ih puno, te neki imaju i porodice... suza suzu stižethee oh sees isto teško za srbiju - skupi, na agenciji kojoj smo daleko itd. pokušao već. inače, i za jedne, i za druge sam 100% siguran da bi ovde prodali ne više od 100 karata. jbg, nisu svi na pod i taj talas popularnih urbanih turbana.
Link to comment
javio se lik iz agencije. hahaha mejl. te oni su iz njujorka, to ti je jako skup grad za život, te oni dobijaju po nekim festivalima i preko 10k€, te ima ih puno, te neki imaju i porodice... suza suzu stiže
jesi im objasnio da je srbija zemlja u razvojui da se za razliku od svih drugih zemalja, koje su takođe u razvoju - ne razvija?
thee oh sees isto teško za srbiju - skupi, na agenciji kojoj smo daleko itd. pokušao već.
šteta za thee oh seesodlično zvuči taj bend.ko je propusatio, ima sad aktuelnu kompilaciju singlova
inače, i za jedne, i za druge sam 100% siguran da bi ovde prodali ne više od 100 karata. jbg, nisu svi na pod i taj talas popularnih urbanih turbana.
izdrži ribice
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...