Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Kakvo je ovo sranje na ovom topiću? Pokušavam da nađem tour dates Van Goga i moram da se probijam kroz bulažnjenja pijane dokone stoke. Moderacijo?

Link to comment

Perjani ćebator? :o

Kakvo je ovo sranje na ovom topiću? Pokušavam da nađem tour dates Van Goga i moram da se probijam kroz bulažnjenja pijane dokone stoke. Moderacijo?
Nismo pijani.Ostalo stoji.
Link to comment
Arrested Development 11.06. u Domu omladine zdabdzabnih 800 din.. A tamo nece biti mene :(
pu subota! što nije neki radni dan :(
Link to comment

na zadnjim fotkama izgleda kao vlad tepes sa silikonskim cicama- dakle redovno stanje. nadam se da ce izgurat ovu turneju, ide mi se u bg :-)

Edited by Nicol
Link to comment
pu subota! što nije neki radni dan :(
I ja sam tezgu ugovorio pa sad mi glupo da izradim ljude. Kud me đavo odvede na popboks posle dugo vremena, bolje bi bilo da sam kasnije saznao.A za Ejmu karte odavno kupljene, ako i ne bude mogu se hvaliti da sam je zamal vidio
Link to comment

Evo jos jedne stvari koju treba videti pre krepavanja. Hazmat Modine uzivo. Dva i po sata lude svirke za 16 evra, puna srca i osmeh na sve strane. Sta covek jos da pozeli?¿ Koncert je bio u maloj sali za nesto vise od 200 ljudi, ozvucenje fantasticno, grupa tu pred nosom - idealno, losa stvar - ventilacija ko iz Total Recall. Wade je pola pesama otpevao stojeci na stolici da bude blizi erkondisnu i zvanicno proglasio Paradiso za najbolju saunu u Evropi.vyqjo4.jpgCeo koncert je prosao u jazz maniru: odabrane pesme sa dva albuma su sve bile produzene sa solo marifetlucima, svako iz grupe je dobio dve velike i par manjih prilika za ovacije od publike. Finale je naravno bilo Bahamut. Tri ili cetiri puta u toku koncerta je bilo kompletno nadprangijavanje svih na sceni - pravi delirijum. Mene je licno raspametio gitarista Pete Smith i crni tuba Joseph. 2n18g34.jpgWade je apsolutni lider i veliki sarmer, pravi majstor za relaciju s publikom (u toku koncerta je rekao da zna da su Olandjani vrlo visoki, pa je molio da se oni nizi puste napred, ja se pravio EnglezSrbenda). 29zrgbp.jpgPosle koncerta se siti ispricili s bendom, vole nasu klopu, ciganjsku muziku i Kusturicu, hoce da dodju u Srbiju al' ih niko ne zove.2le5jb7.jpg

Link to comment
Posle koncerta se siti ispricili s bendom, vole nasu klopu, ciganjsku muziku i Kusturicu, hoce da dodju u Srbiju al' ih niko ne zove.
jesi im reko da ima se kupi smrznuti burek, a ponegde valjda i plazma keksi nek ih dovede kusta, jebo ih onako je poziv problem, evo - poziv stoji!mogu i da im skuvam poneštoi da ih odvedem u cigan malu
Link to comment
jesi im reko da ima se kupi smrznuti burek, a ponegde valjda i plazma keksi nek ih dovede kusta, jebo ih onako je poziv problem, evo - poziv stoji!mogu i da im skuvam poneštoi da ih odvedem u cigan malu
duvaj ga.
Link to comment
Evo jos jedne stvari koju treba videti pre krepavanja. Hazmat Modine uzivo.
I Legendary Shack Shakers, ali pitanje je koliko na kocenrtima LSS ima energije kao pre 6-7 godina. Hazmati su odlicni. Surogat pravog koncerta je video koji je pre koju godinu bio u opticaju. Valjda ce ih neko pozvati i ovde :s_c:Jel bilo odevnih predmeta?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...