Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

I meni bilo sasvim ok na Hurtsima, ali kao i Eraserhead, imao sam utisak da nije bilo baš previše ljudi. Ali nebitno, oni su pošteno odradili svoje.A večeras i sutra Guitar gangsters, prvo NS, pa BG. Valjalo bi preživeti.

Link to comment
pa, reci nam...
nisam bila. odslušala arsena na radiju u prenosu uživo. delovalo je da je bilo dirljivo, ali iz sobe ne može da se kaže...idem večeras na lice mesta, na dina dvornika :D
Nije svako Horkestar.
:) više niko nije horkestar.
Link to comment

ovaj me koncert nije nešto interesovao, ali i da jeste kartu bih kupio u min do 12, baš zbog ovoga:

Winehouse back into rehabAmy Winehouse is being treated at the Priory Clinic and will remain there "on doctors' advice", her spokesman says.The 27-year-old is at the London clinic for "treatment" ahead of a series of European gigs next month.The spokesman did not offer further details about the nature of the treatment she is receiving.
Edited by barrcode
Link to comment

ja ne znam bas kako da srocim rivju sa koncerta yello, a da ne budem pateticna...meni je ovo bio jedan od najboljih koncerata na kojima sam bila, u top pet bi bio na drugom mestu. koncert je poceo nesto malo iznad deset, najavio ga je neko od organizatora bdw, koji je predugo pricao...a onda je meier izasao, prozborio par reci o tome zasto imaju virtuelne koncerte i najavio happy heidi koja je odsvirala par pesama.zena ima neverovatno lep, onaj cracked voice, a svira nesto izmedju mazzy star, sie, psapp i emiliane torrini... sve u svemu lepo...e a onda opet malo pozdravljanje i bodrenje i poce koncert... naravno kako je virtuelni koncert, nema nikakvog live izvodjenja, vec kao da se gledaju neprekidni klipovi... i mozda to nekome zvuci dosadno, ali zaista nije.moram da priznam, na momente sam bila na ivici da se rasplacem od srece [i jesam, al me sramota da priznam], jbg, nikad nisam ocekivala da cu videti blanka i meiera uzivo, niti videti bilo sta sto lici na koncert od njih. ne znam, iako nisu bili na bini, niti je blo sta bilo live, ja sam imala taj neki utisak prisnosti i razmene energije... ma koliko to sumanuto zvucalo, ali mozda ce neko od fanova skapirati sta mislim... jedina zamerka je sto... eto, publika je nekako... nit tamo nit vamo... ja sam jedva sedela na stolici, vrpoljila se i djuskala koliko sam mogla, kao kad sedim i slusam pred monitorom, ali ostatak je nekako, valjda zbog sto se nije stajalo, bio... kulturniji? ja nisam. sve u svemu, divno vece. ostadose mi david bowie, peter gabriel i gary numan. posle toga, i'm done with my concert list.

Link to comment

Jel ima neko predstavu koja je bila poslednja rstva koju je Brka pustio sinoc na Mikseru?Paralelno s tim, Mark Ernestus, na drugoj bini (zapravo, meni prvoj) je pustao tvrd dab, totalno, sem poslednjih par ragamafin posalica.

Link to comment
Jel ima neko predstavu koja je bila poslednja rstva koju je Brka pustio sinoc na Mikseru?Paralelno s tim, Mark Ernestus, na drugoj bini (zapravo, meni prvoj) je pustao tvrd dab, totalno, sem poslednjih par ragamafin posalica.
mark ernestus i lazni tikimen su odvalili. meni totalni hajlajt. zapravo nisam mogao da pretpostavim da takav dub moze da funkcionise kao disco glazba! yeah, otkrovenje.mada sam se isto srusio kad je ZG odsvirala cover massive attack. ana :wub:
Link to comment

Imam kartu viška za Guitar Gangsters večeras u Gunu, ako je nekome potrebna. Juče su bili sasvim ok, koliko je to zvuk dozvoljavao. Mnogo više ljudi nego prošlog puta u CK13, ali meni nekako ona svirka ipak draža.edit: karta otišla.

Edited by kokota
Link to comment
Jel ima neko predstavu koja je bila poslednja rstva koju je Brka pustio sinoc na Mikseru?Paralelno s tim, Mark Ernestus, na drugoj bini (zapravo, meni prvoj) je pustao tvrd dab, totalno, sem poslednjih par ragamafin posalica.
eo pitao ga za tebe :DBrka said: poslednji tune u prvom setu je bio: http://www.youtube.com/watch?v=iCpnQE8xiDga poslednji u drugom setu: http://www.youtube.com/watch?v=FRDUu96mzvw Edited by maheem
Link to comment

promena planova za MIKSER veceras i sutra zbog ove kise napoljukoncertni program se kompletno pomera za sutra kada ce vece izgledati ovako19.00 VELIKI PREZIR (-> La Strada)20.30 VROOM (-> Sarlo Akrobata)22.00 SVI NA POD (->Beograd)23.30 DARKWOOD DUB (->Paramparcad)01.00 HOMEBOY, TijanaT, Ewox (live + DJ sets)prognoza kaze da ce biti vreme biti lepo i bez padavina. MIKSER je otvoren od podneva, ako niste bili svratite.sto se nastupa Optimo tice, njih nije moguce pomeriti za sutra pa ce oni nastupiti veceras u zatvorenim prostoru u okviru Kontakt zone od ponoci nadalje. Party!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...