Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

jel' gledao neko Fucked Up u klubu SKCa 2005? nije bilo lose, mada sam se licno zacudio da su nakon toga postali ultra mega popularni...

Link to comment

gledao ja, smorio se što debeli pevač nije bio, posle sam saznao da nije došao zbog otprilike nekih totalno stereotipnih 1st world-3rd world razloga, mada je ostatak benda bio do jaja friendly. diskove i singlove su valjali po 200 đunti, bili su OK ljudi i OK cert.

Link to comment

meni bilo OK, samo nisam mogao ni u snu da pretpostavim sta ce kasnije sa bendom da bude.bese neka nasa predgrupa, klinci neki, skroz OK, iako stereotipican HC.nego, jesi li ti bubnjar Unison?

Link to comment

<_< Očekivao sam nešto više u stilu: Kad ćeš da vratiš onu kontračinelu koju si pozajmio pre svirke ispred Manijaka.

Link to comment

meni je veci hit bio kad su Fucked Up dosli opet, ovaj put kao poznati bend, na mejnstejdj egzita a gledalo ih istih 50 ljudi ko i pre...

Link to comment
dajte objasnite i nama sa jeftinijim ulaznicama šalu, pa da se sve skupa nasmijemo :(
Nacionalna klasa, kada sekapersa Simke (Irfan Mensur) prekoreva svog partnera sto nece da se javi Flojdu
Link to comment

at vulejov:ja bio u CNA (civilnoj narodnoj armiji), ako na to misliš...at Milobluff:nisam gledao Nacionalnu Klasu. barem ne celu :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...