Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

shakira :Hail:vrhunski spektakl. plejbek sve u 16, ali zato giba ceo koncert bez prestankai jedan veliki :wub: za crnkinje koje djuskaju sa njom
+1 za Sakiru+1000 za djuskanje
Link to comment

došla da najavim da pasi ponovo sviraju u novom sadu, pa onda malo guglala da vidim kojim povodom i shvatim da sviraju u okviru istog nečega i iste večeri kad svira i ritam nereda :isuse: ne mogu da verujem, pasi sviraju u okolini a ja ne idem.

Link to comment

ja ne volim ritam nereda i ne volim da idem na koncerte gde oni sviraju. a pase sam gledala pre mesec dana dva puta, tako da nije strašno.

Link to comment
neće, lepo ti piše da je u SKCu
To govnjivo mesto pripada SKC-u i koncerti koji se povremeno tamo održavaju upravo su u njihovoj organizaciji... doduše nebitno je gde će se koncert održati, kao i većina "velikih" bendova dolaze u srbijicu sa dvadesetak godina zakašnjenja..
Link to comment
He-he, verovatno će komunjarske crkotine i to da organizuju u onom bizarnom prostoru na Novom Beogradu...sa disko kuglom i ikonom..
mamu im titovsku, sve ce uraditi samo da mladima onemoguce malo grandza i slobode... Pu!

post-59-13054769637661.jpg

Link to comment

ovo za Pearl Jam je fejk vest,datumi se odnose za Teenage Fanclub turneju.Ne mogu da verujem kako su svi naseli,pocev od Blica. :isuse:Uporediti datume:http://www.teenagefanclub.com/?page_id=635

Edited by Defunctus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...