Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

pitala ga već, kaže biće ako se skupi više od 6 ljudi, i u tom slučaju će biti 65 evra.što se voza tiče, znam da ima ali fora je što poslednji ide u valjda 12, tako da nije sigurno da bi stigli na njega, a neće mi se ostajati u zgu do sutradanu procesu sam dogovaranja, a tebi hvala u svakom slučaju :)

Link to comment

ima jutarnji u 6, u podne stize u bga ovo nije daleko od kolodvora, misim da stizes rutinski na onaj u 23:55. ima i neka fora za jeftiniju kartu ako ide dvoje ili troje na jednu, od rume do zg povratna kosta oko 28 jevra, od bg je onda max 35

Link to comment

Ako nekome slucajno trebaju karte za Share konferenciju (i predavanja by day i koncerti "by night", ukljucujuci i Trickya), neka se javi na PM. :)

Link to comment
2mzz8ts.jpgDexter Jones' Circus Orchestra nastao je 2000. godine u gradu Umea u Švedskoj. Prvi 7“ „The Losers Are Back in Town“ izlazi 2003. godine za etiketu Freebird Records.Ljubitelji stoner hippie psych rocknrolla brzo su prihvatili ovaj zanimljivi novi bend koji za kratko vreme postaju heroji lokalne stoner scene i „najbolje čuvana tajna Švedskog rocknrolla“.Nakon sjajnih kritika bend 2004. godine snima i izdaje i prvi full lenght album „Dexter Jones Circus Orchestra“ sa 10 novih pesama. 2005. usledile su dve turneje po Evropi (na jednoj zajedno sa kultnim Belgijskim sastavom Hypnos 69), a album je proglašen za najbolji te godine od strane više nezavisnih kritičara.Nakon nekoliko personalnih promena u martu 2006. za Freebird izlazi EP „Morbyn Outtakes“. Da bi promovisali ovo izdanje DJCO kreću na dve turneje u SAD. Nakon odličnih kritika i zapaženih nastupa u Nju Jorku, San Francisku i na Stoner Hands of Doom festivalu u Finiksu, DJCO se vraćaju u Švedsku kako bi izdali svoj drugi album „Side by Side“ koji izlazi u januaru 2007. za Fuzzorama Records kao njihov prvi album sa ozbiljnom Evropskom distibucijom.Treći album "If Light Can't Save Us I Know Darkness Will" izlazi 2010. godine za Fuzzorama Records.Na mini balkanskoj turneji posetiće Hrvatsku, Sloveniju I Srbiju, a beogradski koncert će se održati u utorak 12. aprila u klubu Panic Room od 21.30h. Gosti furiozna garažna trojka Rough Blue. Cena karte 200 dinara na ulazu u klub.http://www.youtube.com/watch?v=DsSzLKqGahwhttp://www.youtube.com/watch?v=IOkg7swoXNwhttp://www.youtube.com/watch?v=aE4viVTVQbo
Link to comment

The Godfathers sinoc u CK!!Auuuu, utisaka naramak...Prvo, ne secam se kad sam poslednji put bio najmladji na koncertu, kontam da je pola njih tu drugi put gledalo Kumovlje u Srbiji.Majstori su IZULI! Sve hit do hit (bukvalno Hit By Hit skoro ceo)...Prelelepno!

Link to comment
The Godfathers sinoc u CK!!
utisak drugara (sa drugog foruma):
Mislim da niko nije očekivao ovako dobru svirku The Godfathers-a kakvu smo imali večeras. Prepuna, pretopla i prevlažna Crna kuća (pakao za srčane bolesnike)... Verovatno najbučnija publika ikad (kladim se da ćemo ih imati dogodine ponovo; svidelo im se)... Starci su često bežali iz klišea, produžavali pesme, učinili ih pre "tenzičnim" nego efektnim... bilo je i surfa... Uporedim li je (svirku) sa onom beogradskom od pre 20 godina... glasam za ovu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...