Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

jel ide netko na trikija?
Sledeci put kad zaustis i vjetra uzmes u pluca da moga muzickoga okusa blatis, ovim cu te posred anusa!! Studentu prokleti.
Link to comment
2 'iljade dindži, a genijalno su se setili da se : ne znam ni koliko će karata da puštaju, jer će verovatno biti i onih koji imaju komplete karata ...
nabiemih
Sledeci put kad zaustis i vjetra uzmes u pluca da moga muzickoga okusa blatis, ovim cu te posred anusa!! Studentu prokleti.
poljubi mi prepone. sta hvali bristolu ranih djevedesetih?
Link to comment
Sledeci put kad zaustis i vjetra uzmes u pluca da moga muzickoga okusa blatis, ovim cu te posred anusa!! Studentu prokleti.
nemoj da mi poljubis prepone. triki je super, ali skup
Link to comment

pa kad se uzme u obzir da je u okviru festivala, onda stvarno ispade skupo...al jbg, white lies koji su imali jedan album kad su dosli za bg, isto su bili 20 jura. al ipak je skuuuuuuuuuuuuupo za moj dzep aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal ipak cu ici.

Link to comment
otros_aires_3-300.jpg11 april 2011, 20h, SKC, 1000 RSD OTROS AIRESKo ne zna o cemu se radi -> na blog iz mog potpisa -> ukucati ime grupe u search. Vidimo se!
Link to comment
jel planira neko na sperere? jel znate ima li kakvog organizovanog prevoza?mnogo mi se ide, nisam bila tu 2009. kad su svirali u skcu
ima voz, nije skup, ja ako budem iso tako cu, ali verovatno par dana ranije zbog ladytrona.ako skupis dosta zainteresovanih (bar za neki kombi), pitaj minju ovde, moze da organizuje prevoz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...