Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Mislim da Dolimor nije u bendu trenutno...A zasto ste morali da cackate u 90e i sutke? Skinse sa sela na Blokautu i divlji pogo na Pshiopolisu i Kanalu Tvid. Kad se setim zestokog skins plesa na Oruzju Protivu Otmicara na Koncertu Godine... uhhhh... Tezina!
Nije bio ni tad. Sad su samo braca, pevac i basista, od originalnih.Neka korist od ove najave je sto sam nasao remastered & expanded izdanja prve tri ploce. Bese to odlican bend.
Link to comment
Sjajno mesto za koncert - Botanička Bašta :ph34r:
Potpuni debilizam. :isuse: Organizatore ekološki orijentisanog festivala "Supernatural" bih volela da sretnem negde.
Link to comment

Jupiii! I za Yello i za Contea. Nadam se da cu prisustvovati na oba dagadjaja. Pogotovo na ovom u Bajnoj basti. :) Ovaj put bi Conte, ako vec dolazi sa bendom mogao da dovuce i pevaca i pevacicu.

Edited by C žeton
Link to comment

ja sam bio ubedjen da se to zove Pajina Basta.... ne vidim cime je Baja kao jedan truli i zli bogatas zasluzio da se mesto zove po njemu. ako se vec ne zove po Paji onda bar neka bude Gajina Rajina i Vlajina basta kao neki kompromis

Link to comment

Pa daaa! cool.gif Sto se tice mesta za koncerte, meni zadnjih godina vazno samo da sednem. Nadam se da ovo muziciranje nije u delu sa kaktusima...

Edited by C žeton
Link to comment

Rundek u NSu bio dobar,Izabel zvezda veceri :wub: ,onaj treci clan treba da se drzi sviranja i ucuti,novosadska publika je kreten!i Darko je bio u kafani a ja to propustila,oba puta :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...