Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Bryan Ferry :Hail: Slusam ga zadnja dva meseca po ceo dan kad idem i kad se vracam sa posla i bas ovih dana razmisljam kako bi bilo cool da dodje :D .

Link to comment
Ne znam da li je neko vec pisao, ali ako nije...The Godfathers u NS.CK 13. Pocetak aprila.
Hm, gledao u SKC-u (bese 1989 ili 1990 ako se ne varam) i tesko da moze bolje od toga, mada ako bi dobacili do BG-a dosao bi u ime starih dana (drugi deo recenice je da opravdam Rasovu pisaniju :) )
neka te ne brine, osećanja su mu stalno pomešana i misli zbrkane
'fala Rasu, drugu moj.edit: Mislima sam pisao o osecanjima pa je sve delovalo zbrkano. Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Hm, gledao u SKC-u (bese 1989 ili 1990 ako se ne varam) i tesko da moze bolje od toga, mada ako bi dobacili do BG-a dosao bi u ime starih dana ...
Tako nekako 89. il' 90. Secam se da su likovi u prednjim redovima poceli sutku, pa ih neko iz benda molio da prestanu jer oni nisu punk band cool.gif .
Link to comment
Tako nekako 89. il' 90. Secam se da su likovi u prednjim redovima poceli sutku, pa ih neko iz benda molio da prestanu jer oni nisu punk band cool.gif .
Nije sutka nego pljuvanje benda i te fore. Takodje je pevac pizdeo zbog vokmena u vazduhu http://www.box.net/shared/static/0puvd52emj.mp3 ali su se do kraja odljutili. Sad pogledah kartu 10. mart 1990. 21 godina i 2 dana. Popunjenost SKC-a bese bar 150% kapaciteta. Nije bilo lose mada je i to bila tezga - SFRJ turneja za zagrevanje novog gitariste. U poslednje vreme ih i pustim ponekad, Dolimor ima par zanimljivih gitarskih fora i fazona. Na mojim top listama i dalje drze prvo mesto u kategoriji najbolji omot.Kod mene nesto ne radi ovaj plejer, evo link Godfathers Live in Belgrade Edited by jimi
Link to comment
ne znam koliko se to praktikuje na drugim mestima, u rusiji postoji tzv квартирник kao kategorija koncerta (квартира = stan)sinoc sam se solidno proveo na Brazzaville's David Brown svirci
to je do jaja, ko ima veći stan može da napravi i festival. ve-ce eksploziv stejdž, kuhinja fjužn stejdž, špajz čil aut stejdž
Link to comment

'oće li to gostovanje na konferenciji biti pravi koncert ili neka skraćena varijanta ?edit: exit se baš širi

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Nije sutka nego pljuvanje benda i te fore. Takodje je pevac pizdeo zbog vokmena u vazduhu http://www.box.net/shared/static/0puvd52emj.mp3 ali su se do kraja odljutili. Sad pogledah kartu 10. mart 1990. 21 godina i 2 dana. Popunjenost SKC-a bese bar 150% kapaciteta. Nije bilo lose mada je i to bila tezga - SFRJ turneja za zagrevanje novog gitariste. U poslednje vreme ih i pustim ponekad, Dolimor ima par zanimljivih gitarskih fora i fazona. Na mojim top listama i dalje drze prvo mesto u kategoriji najbolji omot.Kod mene nesto ne radi ovaj plejer, evo link Godfathers Live in Belgrade
Mislim da Dolimor nije u bendu trenutno...A zasto ste morali da cackate u 90e i sutke? Skinse sa sela na Blokautu i divlji pogo na Pshiopolisu i Kanalu Tvid. Kad se setim zestokog skins plesa na Oruzju Protivu Otmicara na Koncertu Godine... uhhhh... Tezina!
Link to comment

ovo je, mentalno, kraj 80ih i nije nikako povezano sa 90im i tim momentima. u 80im su se po osnovnim školama pravile krvave šutke na Brejkersima, i to je tada bilo sve samo ne KDP :fantom:

Edited by assück
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...