Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Wow! Odakle ovo? Nikakva reklama i najava? Jedva cekam utorak da me Volker preparira
i + Gudacki kvintet :)
Prodaja karata na ulazu, sat vremena pre pocetka koncerta, po ceni od 150,00 dinara.
ludilo
Link to comment

jebo me mozak moj obogaljeni, otisao sam na handsome FURS sa idejom da gledam handsome FAMILY. i jos se pitam koji ce im qrac ovi trash sintovi u pesmama, kad ce bendzo i pedal steel. :isuse:

Link to comment
jebo me mozak moj obogaljeni, otisao sam na handsome FURS sa idejom da gledam handsome FAMILY. i jos se pitam koji ce im qrac ovi trash sintovi u pesmama, kad ce bendzo i pedal steel. :isuse:
:Hail::lol: care!
Link to comment
jebo me mozak moj obogaljeni, otisao sam na handsome FURS sa idejom da gledam handsome FAMILY. i jos se pitam koji ce im qrac ovi trash sintovi u pesmama, kad ce bendzo i pedal steel. :isuse:
pa ovo je nesto najcarskije ikad!!
Link to comment
danke volker. :Hail:
Sentimentalno.Odličan koncert.

Malo mi krivo što dete ne povedoh sinoć, zabavljen je klavirom poslednjih dana, a računam da bi mu se dopale ping-pong loptice.

Edited by Ras
Link to comment

Opasan je bio Hauschka, napisah ceo tekst o certu. Nego, zanimljivo mi je kako neki jazz pijanisti, kao što su npr. Brad Mehldau ili Keith Jarrett prekidaju cert kada se neko nakašlje i poremeti im koncentraciju - a gledam sinoć Hauschku, ljudi prolaze pored i iza njega, zaviruju u klavir dok svira a njemu ne silazi osmeh sa usana. 'Bem ti elitizam!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...