Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

jos jedan koncert koji sam propustila, a zanimalo me da odem.citam ovu zenu... "samo bice panka"... "ostatak humane supstance u covecanstvu"... je li je koncert bio toliko los da ona mora ovako da lupeta, ili zena i inace tako pise?

Link to comment
jos jedan koncert koji sam propustila, a zanimalo me da odem.citam ovu zenu... "samo bice panka"... "ostatak humane supstance u covecanstvu"... je li je koncert bio toliko los da ona mora ovako da lupeta, ili zena i inace tako pise?
Ona se zapravo unormalila isuse.gif
Link to comment

Kompletan program "žednouhih" dešavanja u Zagrebu ove jeseni:14.09. david dondero@KSET 35kn21.09. future islands@KSET 45kn29.09. horse feathers/peasant@KSET 45kn06.10. mark olson/my buddy moose@KSET 45kn13.10. a storm of light/tweak bird@KSET 55kn26.10. obits@KSET 45kn28.10. no age/abe vigoda@KSET 65kn02.11. japanese new music festival (ruins, acid mothers temple swr, kawabata makoto, tsuyama atsushi, zubi zuva x, zoffy, akaten)@KSET 45kn05.11. nina nastasia@teatar &td 45kn06.11. teenage fanclub@teatar &td 120kn14.11. the national@boćarski dom zrinjevac 150kn16.11. you say party@KSET 45kn24.11. lambchop@kino sc 120kn03.12. caribou/mount kimbie@teatar &td 65knulaznice mogu da se kupe u dirty old shopu i rockmarku u zagrebu. neke od njih mogu da se naruče ovde...

Link to comment

Spremite protivpozarne aparate, gas maske i kiseonik, ima da gori Bor:U SUBOTU, SAD U SUBOTU 18. IXMULTIETNICKA ATRAKCIJA & STUTTGART ONLINE:Ispred prostorija Resurs centra (u slucaju kise - Bioskop Zvezda) od 22h!...nase pojacalo, bice glasno ouooo

Link to comment

Mozda bi mogao jos po jedan copypaste i na Politiku (ipak je ovo medjudrzavni dogadjaj), Lokal Patriotizam (odrzava se u Boru) i mozda i na Drustvo - tek da ga ima i tamo.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...