Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

pa sa onim ozvucenjem su kitu mogli da pokazu. da su mi bar javili, da donesem muziku od kuce...
nema to veze sa ozvučenjem, već sa energijom izvođačaEDIT: videh još postovaili su vam niski kriterijumi, ili je pinki je video tita sindrom Edited by Ras
Link to comment

ma da, uopste nema veze sa toncem i ozvucenjem. ne zezaj, uopste nisu bili malokrvni. a i gmaz glumi hellu neuspesno, stajao sam pored njega, sve me koske bolu :(

Link to comment

Ne mislim na energiju utrošenu na đipanje, no na sviračku energiju.npr. nebo i zemlja je razlika u nastupu Pere Ubu pre par godina u DOBu i ovog sinoć, iliThe Ex proletos u Reksu, itd...

Link to comment

Ne znam baš, s obzirom da nemam tu "Pinki je video Tita" osobinu, a usput mi se dosta puta u protekloj deceniji desilo da izađem posran sa certa benda koga sam čekao da vidim ceo život, žaleći potrošenih para i vremena. Meni je bilo skroz do jaja.

Link to comment

Искрено, ја нисам ишао зато што сам пре који дан, у облацима чудног дима, сконтао да је Биафра један од агената ЦИА, одсек за пропагандно вабљење наивчина. Тридесетак и кусур година ваља причу како је Америка најгоре место на свету. Ко дође на концерт да подржи ту небулозу - најебе - прате га читав дан, отму га у мрачној улици па га зли агенти муче а научници трују, ако не иде у Мек пошаљу га у Ирак и тако даље. А Бијафра све то време жив, здрав и дебео, Тимоти Лири нашег доба. Неки панкери су ипак сконтали о чему се ради, па га налупали и скашили му менискус, али није то довољно. Неко од вас је синоћ морао да учини добро дело и реши овај свет једне од највећих превара икада.

Link to comment
Искрено, ја нисам ишао зато што сам пре који дан, у облацима чудног дима, сконтао да је Биафра један од агената ЦИА, одсек за пропагандно вабљење наивчина. Тридесетак и кусур година ваља причу како је Америка најгоре место на свету. Ко дође на концерт да подржи ту небулозу - најебе - прате га читав дан, отму га у мрачној улици па га зли агенти муче а научници трују, ако не иде у Мек пошаљу га у Ирак и тако даље. А Бијафра све то време жив, здрав и дебео, Тимоти Лири нашег доба. Неки панкери су ипак сконтали о чему се ради, па га налупали и скашили му менискус, али није то довољно. Неко од вас је синоћ морао да учини добро дело и реши овај свет једне од највећих превара икада.
uh, kakav si hejter! :huh: mada sam se u jednom trenutku zapitala što koncert nije besplatan! silly me!
Link to comment
Искрено, ја нисам ишао зато што сам пре који дан, у облацима чудног дима, сконтао да је Биафра један од агената ЦИА, одсек за пропагандно вабљење наивчина. Тридесетак и кусур година ваља причу како је Америка најгоре место на свету. Ко дође на концерт да подржи ту небулозу - најебе - прате га читав дан, отму га у мрачној улици па га зли агенти муче а научници трују, ако не иде у Мек пошаљу га у Ирак и тако даље. А Бијафра све то време жив, здрав и дебео, Тимоти Лири нашег доба. Неки панкери су ипак сконтали о чему се ради, па га налупали и скашили му менискус, али није то довољно. Неко од вас је синоћ морао да учини добро дело и реши овај свет једне од највећих превара икада.
u vrtlogu kanabisa? :unsure:
Link to comment
Miralem se smorio što nisu bile sve 4 pesme koje su se puštale petkom u KST, samo Kalifornija, Kambodža i Gazdino Linčovanje.
pa jeste, ne kazem- nisam isao zbog njihove nove ploce. vise dk skladbi i bolje ozvucenje bi u mnogome poboljsali stvar. stvarno, zvucali su ko kaseta kupljena ispred skc-a, pustena na drndavom kasetofonu. sto bi, kao, moglo probuditi nostalgicna osecanja... ali ne, nije.
... ni bedz protivu narodnjaka nisam okacio!
to ces kad dodje green day.
Link to comment
pa jeste, ne kazem- nisam isao zbog njihove nove ploce. vise dk skladbi i bolje ozvucenje bi u mnogome poboljsali stvar.
A jbg, onda je trebalo da ideš na Kenedise, a ne na ovo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...