Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

biafra jello,kurcem o celo!u stvari ne, smorio je. nikog ne zanimaju njegove nove pesme, svi su tu bili zbog dk. niti politicke analize na nivou mekikara, ali to mu se vec moze oprostiti. sve u svemu, 'nako, preplaceno.

Link to comment

Miralem se smorio što nisu bile sve 4 pesme koje su se puštale petkom u KST, samo Kalifornija, Kambodža i Gazdino Linčovanje.Ali kakva ekipa na bini :Hail: Victims Family, Butthole Surfers, Helios Creed i Rollins Band. Prženje za 10.

Link to comment

PPP se pokazao. Samo je buranija™ sa sporta bila onlajn za vreme druga Djela.Odlicno. Sestric Marinka Rokvica odusevljen, Hrvatica cekala pesme sa prve kasete, Zakon Jaceg nervozan.Sramota me sto sam na poklonjenje mom iskrenom pank guruu isao u trenerci i sakat... I zajebavo me ko je stigo.

Link to comment
PPP se pokazao. Samo je buranija™ sa sporta bila onlajn za vreme druga Djela.Odlicno. Sestric Marinka Rokvica odusevljen, Hrvatica cekala pesme sa prve kasete, Zakon Jaceg nervozan.Sramota me sto sam na poklonjenje mom iskrenom pank guruu isao u trenerci i sakat... I zajebavo me ko je stigo.
nemoj da se stidis, pomeni i gunj chasni kojim si ogrnuo pleca junachka! :) meni je bilo odlicno sinoc.
Link to comment

Ibricu sam ranije video, sinoć i Đela.Jello je simpatičan mladić - baš onakav kakvog sam zamišljao, kako je moj drugar sinoć prokomentarisao 'navijen još kad je rođen'.Doživljaj certa mnogo bliži odmerenom Miralemovom, no Larsonovom hejlovanju: sat vremena drndanja malokrvnog benda + zadnjih 20 min nešto energičnije svirke.Političko proseravanje je bilo dosadno odvajkada, a nakon toliko godina mora da postane simpatično. Da bi bilo prostora za Đelovo ispravljanje krivih Drina bend iza mora da bude opak - ovaj od sinoć to možda jeste, al' nam nije pokazao.Ambijent: socijalistički dom kulture + ikona na zidu naspram ulaza u salu, sa simetrično postavljenim klozetima, ženski desno, muški levo + natpis iznad šanka 'RJ SKC Novi Beograd'

Link to comment

A usput nisam ni primetio nikakvu malokrvnost benda. Matori momci su oduvali pošteno, i usput i delovali vrlo raspoloženo na bini. Zvuk je definitivno bio pretih, ali to je do krš prostora i neiskustva u organizovanju certova u istom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...