Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Je l' to festival u Opatiji još živi?Doduše, sa nešto živopisnijim kostimima no što pamtim.
Pa ovo je dio malo specifičnijeg festivala.idanrachitelproject_opatija_625.jpg opatija.jpg
Link to comment

lepo je sto u beogradu ima toliko koncerata i festivala, pa o adrenalinu nema ko na pise. ja bio sinoc. magarci se nisu setili da malo pociste koncertni prostor (tj zito mlin), pa se gazilo po sitnom i krupnijem kamenju. povetarac, na mahove i vetar, je osvezavao publiku nakon najtoplijeg dana godine, a ujedno joj i unosio prasinu u oci. i pivo. zvuk je bio sasvim zadovoljavajuc, dok je rasvete bilo samo na bini, i uglavnom je smetala ljudima da ista vide.stigli smo oko jedanaest taman na nastup nekog benda za kog necu ni da pogledam u programu kako se zove, jer nije toga vredan. gomila netalentovanih smaraca koja se tu sigurno utrpala cukicevskim metodama, a bez realnog prava na postojanje.nakon njih su nastupili block out, koji su, moram priznati, ugodno iznenadili. sasvim pristojna grupa za uz pijenje piva, a ne ko ovi gore, sto sam pre mislio.a onda nastupaju kanda, kodza i nebojsa (ili "kande, kodze i nebojse", kako prenosi politika u danasnjem broju). onmah da naglasim da je 1 kebra olicenje profesionalizma u odnosu na onog nektarijevica. raspadnuti narkoman koji se tako bacaka po stejdzu da je i meni neprijatno, i zavija glasicem uporedivim sa onim majkla dzeksona na vrhuncu pedofilske karijere. negde, u nekom manastiru, stoji lopata sa ugraviranim njegovim imenom.i na kraju- spektakl! nastupa let 3, zacijelo najbolji live band na prostoru zapadnog balkana. prvo je pevac nosio neko smrt odelo, iz nekog razloga, zatim je presao u belo i glumio voditalja primorskih festivala lakih nota, a zatim su svi presli u ono srebrnasto, 70's style. sa prorezom na dupetu. i sa standardno jakim repertoarom. bili su svakako vrhunac veceri, da ne kazem kulminacija. ludilo, stari.nadam se da ce veceras smf, bijesovi i goblini osvetlati obraz srbiji, ne bi bilo u redu da nekakvi hrvati budu zvezde festivala. eto toliko, imam i slike al mrzi me da ih kacim. ps. a zelio bih da ovim putem pozdravim crnu sisu(ne radi se o bivsem niku lepe zivane, da ne bude zabune) i drugaricu joj, koje su u jednom trenutku netragom nestale.

Link to comment
samo da prijavim da sam menjao jednu crvenu novčanicu za jednu crnu kartu. jello legendo, here i come!
E, dese prodau?
imaš u feliksu u sremskoj i možda na blagajni doma oml. i u b92 shopu
Idite u Felix, blagajna DOB-a ima jako čudno radno vreme a B92 shop ne postoji...da sam danas naleteo na Ambrozića tokom potrage za kartama verovatno bih ga lično odrobijao, ovako nam ipak ostaje samo da čekamo da proradi pravna država i da ga uhite za ono milionče...
Link to comment
... a B92 shop ne postoji...
???osim onog na terazijama ima i shop koji je bio pored ulaza u dob, a sada je u trznom centru 20-30 metara prema politici. tu sam kupio cd borisa kovaca .... jedino ako u medjuvremenu nisu pogasili svetla.
Link to comment

Dakle da ne dolazimo pre 23, računam ako imaju dve predgrupe a da svaka gnjavi bar po pola sata i uz to početak naravno kasni pola sata-sat...pun mi je više kufer predgrupa na velikim koncertima, zaista je besmisleno da se pred Biafru slušaju bendovi koji bi na samostalnom koncertu skupili desetak ljudi...mada ovo večeras i nije tako loše, taman da odgledam Argentina-Brazil...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...