Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

preporuka:nedelja, 04. jul, 21:00koncert benda ZEAZEA je indie-electro jednočlana grupa iz Amsterdama koju čini Arnold de Boer, pevač grupe The Ex. Zea je uživo brz i žestok, pretvarajući rokenrol u elektroniku i ubacujući bučne lupove u pank ritmove. Objavio je 4 albuma i 4 singla, ali i kasete za afričko tržište. Zea se pojavio na nekoliko kompilacija i sarađivao sa bendovima poput MELT BANANA, 1-SPEED BIKE i članovima GodspeedYou!BlackEmperor.Naoružan gitarom, mikrofonom, ritam mašinom, semplerom i sintisajzerom, Arnold de Boer nastupa igrajući se tempom i ritmom programiranih bubnjeva, obiljem sintisajzerskih zvukova, neskladnih gitarskih rifova koji se pretvaraju u prebiranje po žicama, i glasom koji jednako skandira koliko i peva. U toku nastupa, Zea pojačava elektronski zvuk do eksplozije ne dovodeći u pitanje izvorno pop opredeljenje.U poslednjih 7 godina, Zea je svirala širom sveta, pravivši nekoliko velikih interkontinentalnih turneja, uključujući Sjedinjene države, Rusiju, Kanadu, Belgiju, Francusku, Veliku Britaniju, Skandinaviju. 2008 i 2009 Zea je svirao na 11 koncerata u Etiopiji i na jednom u Gani.Cena karte po ceni od 300,00 dinara sat vremena pre početka koncertaViše o bendu na http://www.zea.dds.nl/http://www.youtube.com/watch?v=EZTRRsfKF5c

Link to comment
JEA!!!bijo, slušo, ploče kupio, zea potpiso!eo mu jean :ziga:
dobar zea. mogao je malo duze da nastupa, ali dobro, valjda i sam shvata da je precesto ovde pa da ne pretera. u utorak ima negde u sremskoj neki akusticni nastup, koliko sam shvatila, pa onda prvi dan exita.i stvarno svaka cast za cene ploca i kompakt cedea, inace ne bih kupila, garant.
Link to comment
Kad i gde, zna li neko?Ploče The Ex?
evo nasla sam flajer>ZEA akusticni koncrt (tako pise)utorak 6.jul 22hklub Tijuanau Sremskoj br 9 na drugom spratuulaz pored stepenista ka nekadasnjem platou sa tezgamanije bilo the ex nazalos'
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...