Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

čemu hajka na teardrop? lepo otpevana, lepo aranžirana, najiskrenije ne mogu ni da naslutim u čemu je problem.
ne znam, mozda nema zivota posle liz frazer. mada je dosta bizaran podatak da je jedan od dvojice bubnjara sinoc (damon) covek koji vec 10-tak godina zivi sa njom.
Link to comment

ne znam, ja sam se na exitu opako smorio od preterane guzve koju su vecim delom cinili jarani iz backog jarka koji su ili stajali smoreni u neverici da to ne zvuci kao sepultura ili pokusavali da uteknu glavom bez obzira. a ni bend se nije doimao onako napucan kao sinoc.

Link to comment
ne znam, mozda nema zivota posle liz frazer. mada je dosta bizaran podatak da je jedan od dvojice bubnjara sinoc (damon) covek koji vec 10-tak godina zivi sa njom.
kao zar personal nije assistant lezb? Edited by Ras
Link to comment
ne znam, ja sam se na exitu opako smorio od preterane guzve koju su vecim delom cinili jarani iz backog jarka koji su ili stajali smoreni u neverici da to ne zvuci kao sepultura ili pokusavali da uteknu glavom bez obzira. a ni bend se nije doimao onako napucan kao sinoc.
skoro isti slučaj kod mene, s tim što ne mislim da je bend tada bio lošiji. štaviše, imam utisak da massive attack zvuče uvek isto - surovi su to profesionalci gde je svaki ton na svom mestu, setliste su im identične iz koncerta u koncert...pri čemu im to nimalo ne uzimam za zlo, pošto zvuče savršeno. festivalski koncerti nose par otežavajućih okolnosti, od skraćene setliste do nezainteresovane publike i nepodnošljive gužve. na sreću, toga sinoć nije bilo.
Link to comment

Lepo je sto prevode poruke sa ekrana u pozadini... koji je inace potpuno spektakularan, i uz nabudzene aranzmane pesama - glavni utisak sa koncerta. Teardrop je bila u odlicnoj verziji, prilagodjena Martininom glasu, a i buckasta crnkinja je dobro odglumila Sharu Nelson.Definitvno mnogo bolje nego na Exit-u.

Edited by Takeshi
Link to comment

ja sam imao srece da sam na exitu stajao malo iskosa sa leve strane od bine, pored onog jadnog drveta i krana, i da su oko mene bili ljudi koji su dobro znali zasto i na sta su dosli. a, teardrop, hm, sta znam, jednostvno mi nije zvucala kao teardrop. otuda razocaranje. ne kazem da je ovaj novi aranzman los, ali nije to moj teardrop. martina je bila simpa. i jos su ljudi dobro reagovali na njen nastup, pogotovo jer su prilicno kasnili. posle nje massive, zestoko od pocetka sa pesmom united snakes (jbt, nigde na netu nisam uspeo da nadjem lyrics :(). meni se novi album ne svidja previse i drago mi je da se nisu istripovali pa svirali ceo album, ipak je to heligoland turneja. krvo mi je jedino sto ne svirase paradise circus, ta pesma mi je bas simpa, ali kapiram da bi martina i shara ona druga tesko zvucale kao onaj mazno-lazy-smooth glas hope sandoval. jedino nemam pojma koja im je ono pesma invade me, ne kazem da je losa, al' mi je nepoznata. i fazon sa porukama mi je bio gotivan (posebno kada su isli oni logoi i na kraju bpov uz njihov slogan, sada prilicno ironican, beyond petroleum :) ), slicno je bilo i na exitu koliko se secam. kad bi me smorile, zatvorio bih oci i uzivao u muzici bez vizuelnog dela. :D sve u svemu, ja sam srecan i zadovoljan, bilo mi lepo kao pre sest godina na tvrdjavi.

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment

mene MA smorili, prvo hitlerovskim kasnjenjem, posle "aktivizmom", tupavim naslovima, losim prevodom na srpski (engage ne znaci angazuj), nagruvanim zvukom slusao ih od prvog albuma, imam originalne cd-ove (kupovao ih odmah cim su izlazili) itd, bio fan takoreci vise bih voleo da ih sinoc nisam gledao. znam, znam, u manjini sam.

Link to comment
mene MA smorili, prvo hitlerovskim kasnjenjem, posle "aktivizmom", tupavim naslovima, losim prevodom na srpski (engage ne znaci angazuj), nagruvanim zvukom slusao ih od prvog albuma, imam originalne cd-ove (kupovao ih odmah cim su izlazili) itd, bio fan takoreci vise bih voleo da ih sinoc nisam gledao. znam, znam, u manjini sam.
ja sam se u par navrata istripovao da je bilo nekog ekstremnog pistanja, al gde sam stajao i kakav sam strucnjak za to, bolje je da ne pominjem :unsure:
Link to comment

Mislim da nikada nisam otišao na neki koncert umorniji, smoreniji, pospaniji, trezniji i strejtiji... Prvih par pesama sam se baš mučio da se prepustim. A onda je krenulo da vozi... Sve jače i jače, da bi na:

Angel - Mezzanine - Safe from Harm - Inertia Creeps...
potpuno pohisterisao! Jebeno ludilo!Jedino što me iznerviralo je kako je pevala refren "Safe from harm". You can free THEEE world you can free MYY mind... Kako jedan akcenat može da pokvari pesmu...Da, nije to jedino - jebeno mlako pivo na početku koncerta! I "boli me patka da požurim" konobari. Al to nema veze sa Massive...Super su mi bili i na Exitu, al sam tada bio prilično neupotrebljiv...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...