Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

a jel ima neko neku osnovanu pretpostavku kada ce stvarno poceti koncert, ne mogu stici pre 9 - 9:30 pa ne znam da li kretati ll ne
koncertno veče zvanično počinje u 20h, a s obzirom da je martina topley-bird najavljena kao "support act", tj. predgrupa, moja slobodna procena je da će massive attack da počne između 21:00 i 21:15.
Link to comment
Bilet ima samo karte za tribine [2700].
pre pola sata je bilo partera na blagajni arene. mada ne puno, koliko znam, s obzirom da gornji krug nije pusten u prodaju sto znaci da se radi sa maksimalnim kapacitetom od 9000 sto je otprilike blizu broja ljudi koji se ocekuje. lepo je vreme napolju i moze da se desi da se na kraju izade na ovaj broj ljudi - poslednjih dana su se karte prodavale mnogo brze.
a jel ima neko neku osnovanu pretpostavku kada ce stvarno poceti koncert, ne mogu stici pre 9 - 9:30 pa ne znam da li kretati ll ne
MTB bi trebalo u to vreme da zavrsava svoj nastup. uz changeover od nekoliko desetina minuta cenim da stizes i da popijes pivo do massive cak i ako stignes i posle 9.30.koncert massive traje 105 minuta, set lista je 60% devedesete, 40% dvehiljadite. MTB 40 minuta. Edited by gazza1
Link to comment

massive poceo tek u 22:25. :(ipak, bilo je lepo (samo sto mi upropastise teardrop :( ). ispostovali su nas sa svih 16 pesama (po setlist.fmu sviraju 16 pesama na koncertima, a 14 (bez invade me i karmacoma) na festivalima, a ovaj becksqracpalac je valjda kao neki festival).

Link to comment

a jebiga, jedino da vode liz frejzer sa sobom, posto realno niko drugi i nemoz da otpeva tirdrop kako svi ocekuju. meni se bas svidela u ovom aranzmanu, jedino mi je neka kobiletina stala stiklom na palac celom tezinom pred kraj, pa mi sjebala ugodjaj.sve u svemu, zadovoljan, zvucali stvarno jako dobro. bolja mi setlista bila na exitu, al to je zato sto sam govnar pa priznajem samo prva 3 albuma bilo kog benda. veceras mi nedostajale neke sa blu lajns a pogotovo proteksn, jurocajld i spajing glas. malo me smorise sa salonskim anarhizmom, i svim onim umnim ljudima koje citirase, al kontam da bi mi pre 10 god to bilo supergotiva.ma sve u svemu, vrlo lep koncert.

Link to comment
Mislim, naslovi sa farme :isuse:
Realno 10x bolji od umnih citata! Ja mogu da mrem! Ne pamtim da mi se mozak ovoliko oljuštio nakon nekog koncerta ili bilo čega, jebeno izuvanje, sve bitne pesme sa Mezzanine zvuče ko orginal pa još na kvadrat osim te nesrećne Teardrop koja istini za volju nije za bacit, taman posla, al zato Risinson eeeee, a odsvirali su eto i tu famoznu Karmacomu, ma i to je super bilo, ali ja sam se bukvalno rastopio kad je krenuo splet pesama Angel - Mezzanine - Safe from Harm - Inertia Creeps... al bukvalno rastopio! Hvala vam, Massive attack, masivno vam hvala!
Link to comment

A i Mina je pisala u korito... Mene licno su smarali, jer su mi odvracali paznju od pesama, a pogotovo onaj deo kada su isle brojke, te Izrael toliko, Palestina ovoliko, a USA i nafta...Ranije sam samo slusao muziku, nisam se toliko bavio samim izvodjacima - da li su oni i ranije imali tako naglaseni aktivizam ?

Link to comment

dobar je bio koncert, odlican. Jeste da je teardrop unakazena, al ne mari. inertia creeps savrseno lezi uz naslove sa farme :D btw, na tribinama je bila i ruzica djindjic.samo mi ekstremno smeta sto osoblje arene koje cisti prostor ispred onako domacinski prospe pivo po stepenicama i okolo, pa onda ubacuje konzerve u kese. to je onako 1 fantastican potez. kretenizam. ne znam da li ne mogu da podnesem sise koje ne mogu da popiju pivo do kraja ili one koji ga prosipaju okolo (ko god je ikad radio u pivari zna o cemu pricam)

Link to comment

čemu hajka na teardrop? lepo otpevana, lepo aranžirana, najiskrenije ne mogu ni da naslutim u čemu je problem. i niko da pomene odličnu martininu obradu trikija cool.gif

Link to comment

ma odlicno je zvucala tirdrop.a martina je to i pevala u oridjinalu, ne?mislim na trikija

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...