Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Jesi gledao mozda Gary Numana? Ja jako volim Tubeway Army i Replicas, a onda i Pleasure Principle i ceo taj fazon, pa me je malo zaprepastio onaj Nine Inch Nails obrt nakon sto je svirao Cars.
Nema sta tu da te zaprepascuje, on je isao sa NIN-om na turneje (svirali su zajedno malo njegovih stvari, malo NIN), a on i Trent su najavili saradnju/zajednicki projekat™, sto moze da zavrsi i izdavanjem albuma:
One of Trent's friends, electro-rocker Gary Numan, recently said the new material will be a departure from the polished industrial metal sound of Nine Inch Nails. He said: "I went out to dinner with Trent and he said then that it'd be great to do something very different from what both of us have done before, which sounds very exciting. I know he's been back in the studio working on stuff. He works constantly." ...Nine Inch Nails' Trent Reznor is set to collaborate with synth pop legend Gary Numan. Numan, who recently appeared onstage at the last ever Nine Inch Nails gig, has said that he is likely to be heading into the studio to write and record some material with the frontman. "I know he wants to carry on doing music things," Numan told The Quietus. "I think he's going to be pretty busy for a while, so it'll either be later this year or early next." The nature of the collaboration has yet to be revealed, but according to Numan it's likely the pair will start things off on a smaller scale. He said: "[it'll] probably [be] just a few songs to start with and [we'll] see how it goes on. It'll be cool." Thanks for the report to Nme.com.
:)
Link to comment
ali kad se uzme u obzir da svaka traje po mesec ipo dana... ih!
:rolf: na kraju koncerta bice srecna nova godina :lol:
Link to comment

Posle Dylanavljenja, za nikakve (doslovce nikakve, nula, krompir, ništa, džaba) pare valja raspaliti roštilj na reci. Ponosito objavljujem:The+Works++majser+flajer1.jpg

Dobre vesti za sve ugrožene vrste! Pravo iz grada greha, Amsterdama, pojavila su se 4 lika sa velikim apetitima i skuvali rock’n’roll obrok najbolje služen krvav! Krčkanje je krenulo 2006-e i muzički to je smeša proto-punk rocknroll-a Dictators-a i Stooges-a i melodičnijih refrena u fazonu Ramones-a i Fleshtones-a. U svojim tekstovima bave se tabu temama, od problema modernog muškarca “Endangered Species”, intergeneracijske ljubavi “I Wanna Date your Mom” do ode ženskim oblinama “Chunky Chicks” i ljubavnim problemima “'I Might Have Love Handles, But I Can't Handle Love'”. Uživo bend dovodi atmosferu do ludila svojim sleazy high energy Rock i Holesterolom! Njegovo ime? THE WORKS. Iza sebe, THE WORKS imaju 11 pesama na “Best Served Rare” albumu koji vas od prvog tona obara s nogu. Jedna od recenzija glasi “Zamislite tough guy glumca kao Li Marvina ili Waren Outsa kako upada u CBGB oko 1976.godine i počinje tuču sa kretenima koji duvaju lepak unutra. Do kraja večeri, u potpuno razrušenom klubu i čudnom spoju, nekako se zgotive i veče se završava zajedničkim sing-a-longom.” Najnovije ostvarenje THE WORKS-a je omaž The Dictators-ovom “New York New York”-u, singlom “Mokum Mokum” (Mokum je stari jevrejski naziv za Amsterdam), kome je doprineo čuveni holandski strip crtač Peter Pontiac svojim izvanrednim artworkom. Misija? Da osvoje svet svirajući u svim zadimljenim rupama gde stignu. Srećom, mi imamo priliku da ih gledamo 6. juna u na divnom, otvorenom ambijentu na reci – na palubi broda 20/44. Veče će obogatiti domaći brzi garažni zvuk benda Šmajser, koji se inače odlikuju eksplozivnim nastupima. Da stvar bude još bolja, ulaz na ceo ovaj doživljaj je besplatan! Koncert počinje u 23h, posle standardnog nedeljnog repertoara na 20/44, Manijačenja. Dobro došli i prijatan obrok. http://www.myspace.com/cheesetheworks http://www.myspace.com/smajserband
Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Auditori je imao ubedljivo najlosiji program ove godine, a inace je idealno mesto za, zasto ne reci otvoreno, odmor od ostatka festivala. Tu su ranijih godina bili Young Marble Giants (koje jednom pomenuh u nekom postu o Primaveri), a bili i Portishead kad su izdali Third.Jesi gledao mozda Gary Numana? Ja jako volim Tubeway Army i Replicas, a onda i Pleasure Principle i ceo taj fazon, pa me je malo zaprepastio onaj Nine Inch Nails obrt nakon sto je svirao Cars.
uh, ymg, to bi bio dogadjaj videti.ali imao je auditorium i ove godine jedan skriven dragulj bar tog reda velicine...nisam gledao garija.
Link to comment

Lepo bese ne Biznisu sinoc, perfektna svirka, dobar zvuk, neskupo pivo. Atmosfera malo mrtva (sto i ne cudi ako se ima u vidu prosek godina publike :lol::isuse:), a i mogli su malo duze da prase - nepunih cuku vremena, sa sve bisom. Vido neki stari ortaci ("c" kao "cirilica") posle 150 godina i taj rad.

Link to comment

TO BE PUNK 2010video sam 4 svirke. Mitesers (staaaro novosadstvo, voli masa), Cute Lepers (najbolji. Steta sto su svirali u onoj pecini a ne u nekom klubu gde bi njihove super pesme, melodije dosle lepo do izrazaja), The Bayonets (drugari i saborci, odlicno. Iz srceta. Los termin) i Cockney Rejects (uf! Kakvo dizelastvo panka. Stadion, alealealeale i skontao sam da se te pesme nikada ne zaboravljaju. Nisam to sebi pustio jedno 10ak godina a secam se svake reci. Baklje, dimnjaci i, zacudo, nista fajterluka i muuuuua!). Bar dok sam ja bio a otiso sam cim su zavrsili bis (Oi! Oi! Oi!). Fino.

Link to comment
0606100106.jpgVideo autentičnog novosadskog naci navijača. Na levoj sisi istetovirana swastika, na podlaktici arbeit macht frei a na leđima 8 i gerrard, kao na dresu :isuse:
Link to comment

THE DAMNED u jebenoj BANJA LUCI!!!23. jul...http://www.officialdamned.com/tour.htmidenje u srce nacionalnog strojstva...

Edited by Mp40
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...