Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Zasto nije moglo da se kupi pivo posle 11 sati?
zato sto je zoran drakulic, vlasnik zitomlina, debil. ako nije on onda ljudi koji to rade za njega. sankovi su njihovi, mikser nema veze sa prodajom pica.danas:sunset dj stage16-20h braca burazeri 20-22h ichisan & nakova (slo) /sinocnji nastup prekinut zbog oluje pa ce nastaviti veceras/live stage22h kriske23h ola horhe24h repetitor01h threesomesatnice su tacne, kasnjenja max 5-10min. kao sinoc:) Edited by gazza1
Link to comment

zbunili su se. u 00.00 je repetitor. 3some je u 01.00.e da, dodjite malo ranije i pogledajte art zonu, design zonu i druge lokacije - sve to je stvarno super. manje vise svako ko je obisao ove izlozbene prostore je imao vilicu do zemlje.

Link to comment
na Threesome fejsbuku piše da sviraju od 00:00h. Gazzo, pomagaj!
Pitala sam basistu. To su stavili, jer on ceni da ce poceti ranije, zbog nevelikog repertoara bendova. Ali, slusajmo gazzu! :)
Link to comment
:isuse: koji debili. Najjači su sa odgovorom "Biće sutra" :ajde:
bash!ako ćemo realno cene piva su baš onako *pristupačne*konzerva više od 200 dinara!ehej..te ću kao juče.. ispred ulaza ostavim(o) u šteku i svi srećni,svi zadovoljni :evil:
Link to comment

Kako bre vise od 200, zar konzerva nije bila 160 dindzi ?Inace, satnica je ubitacno tacna, tako da stvarno treba doci na vreme. Jos jedna stvar, ne povlačite one lance u dizajn zoni, jer žito stvarno pocinje da teče.

Link to comment

Kad je nestalo tocenog, onda su prodavali konzerve po toj ceni tochenog,a pre toga bilo nesto skuplje. Tako mi rekoshe.Valjda ce Drakula dopremiti dovoljne zalihe veceras...

Link to comment
te ću kao juče.. ispred ulaza ostavim(o) u šteku i svi srećni,svi zadovoljni :evil:
A gde ti to ostavljas? Mislim, da znam da i ja ustekam :D Ustvari, obezbedjenje je toliko agilno da mozes da uneses bure piva pored njih. A ovo sto lezilebovich kaze za lance i zito cu morati da isprobam.
Link to comment
A gde ti to ostavljas? Mislim, da znam da i ja ustekam :D Ustvari, obezbedjenje je toliko agilno da mozes da uneses bure piva pored njih. A ovo sto lezilebovich kaze za lance i zito cu morati da isprobam.
juče je bio neki kamiončić neposredno pre ograde.za neke je služio kao poljski wc, a za nas kao špajz!ahahahahahah
Link to comment

samo da nije sluzio kao spajz za pisanje u/po njemu. 0te izlozbe mogu a se vide danju?koliko treba vremena da se obidju? ako budem imala pola sata- sat praznog hoda, da znam.i gde se to tacno nalazi?

Link to comment
Jos jedna stvar, ne povlačite one lance u dizajn zoni, jer žito stvarno pocinje da teče.
neki moj drugar provalio, njihalo strave :lol: ja sam povukla ali ništa nije počelo da teče :D
ako budem imala pola sata- sat praznog hoda, da znam.i gde se to tacno nalazi?
mislim da nećeš moći tako... ako se nađeš recimo na uglu kralja petra i dušanove, trebaće ti oko pola sata laganog hoda da stigneš do silosa (samo pravo ka reci, pa kroz podvožnjak, pa desno)a što se tiče zijanja u umetnost, samo za to ti nije dosta sat vremena. ima mnogo stvari da se izobilazi. najbolje ti je da isplaniraš s društvom neki koncert, pa odeš par sati ranije, malo gledaš, malo slušaš... i da, silosi se u jednom trenutku zatvaraju, možda oko ponoći.e da, ima i bioskop. super je zvuk i ništa ne smeta kad se goveda dovikuju... prikazivaće 'tarot srbija' i 'zvezda je rođena'. preporučujem!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...