Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

n121823817842237_6023.jpg dođite! budite i vi deo tog arta!
Prvog dana Mikser festivala, 25. maja, na Party zoni nastupice Mistakemistake, Horkestar, Svi na pod i Ichisan & Nakova (Slovenia).Mistakemistake 19:30h LIVE @ ArtzoneMistakemistake nastupiće na zvučnim skulpturama Ivana Bona (mistakemistake sound sistemu) u sastavu (Edi Bon. Ivan Bon, Milana Popović, Alesandra Krstić, Adam Rakić, Zoran Simić) u trajanju od oko 80 minuta (
).Nakon koncerta zvučne skulpture će ostati izložene i ozvučene do 29. maja.Za ovu priliku autor će izvoditi muzički performans na njima, zajednosa ostalim clanovima svog sastava (Mistakemistake) u nestoalternativnijem izdanju koju Beogradska publika nije imala priliku dacuje do sad. Preostalo vreme izlaganja na skulpturama će se puštatisnimljeni zvuk pravljen posebno za ove skulpture.www.myspace.com/mistakemistakesHorkestar 22-23hHorkestar postoji 10 godina tokom kojih je razne nestandardne forme angažmana uklapao u formu horskog pevanja. Umesto ceremonijalne uloge na raznim prigodnim svečanostima, kako se uloga hora obicno podrazumeva, hor je odlucio da nastupa kritički i da u svoje performanse uključi snažnu komponentu društvenog aktivizma. Od spontanih uličnih akcija preko protesta do nastupanja za razne marginalizovane grupe, hor nije izbegavao da se suoči sa društvom kakvo jeste umesto onoga kakvim se prikazuje. Ovom prilikom Horkestar predstavlja niz radničkih pesma iz sopstvenog repertoara.http://www.myspace.com/horkestarSvi na pod 23-00h Predvodnici novog srpskog pop talasa, Svi na pod! i nije i jeste bend. Ignorišući definiciju "benda" i neminovno određivanje pravca kao i identifikovanje sa istim, oni su grupa ljudi koja se okupila oko jedne ideje i jedne namere - stvaranje muzike. Muzika sa ili bez pravila, kako god da im se dopadne i kuda god da ih odvede.http://www.myspace.com/svinapodIchisan & Nakova (Slovenia) 00-03h @ Party Zone DJsSenzacionalni slovenački disko dvojac poznat po autentičnom muzičkom stilu nazvanom Yugo Disco. U reminiscencijama na zvuk jugoslovenske disco i funk scene 70-tih, poigravajući se sa stereotipima nostalgije i Yu memorabilije, Ichisan & Nakova nastupaju na Mikseru na dan kada im u Engleskoj izlazi album „Yugo Tempo“ za etiketu Nang. Plesaćete celu noć sa njima!http://www.myspace.c...chisanandnakovaULAZ BESPLATAN!!
Link to comment
gde ti je to? tamo gde se ulazi?zaboravila sam da ne moze da se pusi unutra.al nema veze, vazno da je zatvoreno. posle blata i kise na metalici ne da idem vise na koncerte na otvorenom sem ako nisu u dzibutiju.
ma bre prosto, to je levo od bine, prolaz koji vodi ka veceima (da, tu se valjda i ulazi), tu se uvek okupi ekipa sa cigarama. pokazacu ti on the face of the place Edited by vasudeva418
Link to comment
ma bre prosto, to je levo od bine, prolaz koji vodi ka veceima (da, tu se valjda i ulazi), tu se uvek okupi ekipa sa cigarama. pokazacu ti on the face of the place
Tu sam sreo Aligrudica (Milosa :D ) na Kejvovom koncertu.
Link to comment

i ja laugh.gif(vidjam ga zapravo na dosta koncerata, ta DSS ekipa je jedina koja uopste ide na gradske dogadjaje)

Edited by vasudeva418
Link to comment
i ja laugh.gif(vidjam ga zapravo na dosta koncerata, ta DSS ekipa je jedina koja uopste ide na gradske dogadjaje)
Znaci, sreli smo se jos tad. :)Najjace je, posto tu oko tog izlaza/ulaza gde je WC nije bas bila velika guzva, on ide, a svi okolo ga fiksiraju. Neki lik sto je stajao pored mene mi rece nesto tipa: jao pa znam ja ovoga, al' nisam ja za njih. :D
Link to comment
(vidjam ga zapravo na dosta koncerata, ta DSS ekipa je jedina koja uopste ide na gradske dogadjaje)
Hehe, jednom je davno na forumu neko konstatovao da kada bismo glasali za stranke po muzickom ukusu liderstva, DSS bi bio apsolutno nadmocan.
Link to comment

Btw, mene ceka ludilo ove nedelje, Primavera Sound. Samo prvi dan The Fall, Pavement, Broken Social Scene, Tortoise, a kasnije jos stosta. Ali, grom i pakao, vremenska prognoza za sva tri dana je prilicno losa.

Link to comment

Sve pohvale za Mikser,super prostor,super Slepa Zivana, super Svi na pod... moga sam i na pijano postovanje...Za sutra se mnogi ostre na treesome... neki znaju neke iz euforije, neki znaju neke iz metka za zlikovca, neki prosto neke znaju... valjda ce biti dobra svirka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...