Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

meni bas super sto ne prica nista... a ne znam ko je mogao steci utisak da su samo odradili, kada ljudi deluju da se super zabavljaju i da bas vole to sto rade.meni 1 remix bio odlican, ali sada ne mogu da se setim koji :(

Link to comment
na putu do kuce cula sam komentare tipe "odradili su", "nisu umeli da prenesu energiju" ili "svirali su bezlicno"... "nista posebno"
cula i ja. sto od (par) nepoznatih ljudi u prolazu sto od ekipe sa kojom sam bila (ne svi, ali uvek bude par ubacenih namcor elemenata). ne razumem sta su doticni ocekivali. gratis raspevavanje?
...meni to ne smeta jer od masovnog koncerta ovog tipa i ne ocekujem vise, osim da to odrade kako treba, da ne fusare i slicno. Koncert ovog tipa u tom smislu tesko da moze biti poseban, nema tu spontanosti.
word.
I volela bih da je Dejv ima nesto vise da kaze osim "thank you very much" i "good evening belgrade". Istina, ne volim ni kad mnogo kenjaju, al ovo je cini mi se druga krajnjost.
eh, a ja bas ne bih. izuzetno ne volim kad mnogo (i nepotrebno) kenjaju, i stavise, pozdravljam drugu krajnost. dosla sam da slusam mjuzu, da se dernjam (iako sluha nemam) i u sebi mrzim ovu incapable of living in the moment ekipu sto twittuje/snima/razgovara preko moba u sred enjoy the silence (!?!?).sad u blicu vidim "Dejv nije komunicirao sa publikom, tek po neki poziv da se peva." <_< inace pocinjem da se tripujem da to jedino srbi rade, to KAZI NESTO NA SRPSKOM!
Link to comment

Jel su oni prvi put u Srbiji? If so, onda su mogli da se barem naprave da im je poseban trip barem malo sa par rečenica, ne zbog njih, već zato što je to X desetina tisuća ljudi želela da čuje jer njima jeste poseban trip, a sigurno bi bio još posebniji™ da ovi malo popričaju o tome...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

recimo da je mogao da nesto kaze o nekoj pesmi sa novog albuma, ne da se rasprica, ali npr. da pokusa da novi album priblizi masi (koja na nove stvari reaguje... uglavnom nikako)

Link to comment
Jel su oni prvi put u Srbiji?
prvi, prvi.trebao je da bude cert pre par godina (recimo... 2009?) ali su zbog zdravstvenog stanja d.g. morali da otkazu.secam se samo da sam epski odlepila jer sam mislila da je to to, da nikada vise i nece doci u bgd. tako da, ja sam hepi samim tim sto su dosli i sto sam ih videla /cula uzivo.moji prohtevi su mali. :sleep:
If so, onda su mogli da se barem naprave da im je poseban trip barem malo sa par rečenica, ne zbog njih, već zato što je to X desetina ljudi želela da čuje jer njima jeste poseban trip, a sigurno bi bio još posebniji™ da ovi malo popričaju o tome...
:lol:(sori, fenomenalna mi je ova recenica)
Link to comment

fenomenalan mi je zapravo kraj recenice "da ovi malo popricaju o tome..." (zamisljam kako bi to moglo da izgleda i umirem :lol:)

Edited by Quince
Link to comment

Bilo super, mislim da je setlista mogla biti bolja, previse je sporih pesama za jedan ovako masovan koncert, ali sta je tu je, i ovako ja zadovoljan. Martin kida kako peva.

Link to comment

dobar je bio cert, mada je bilo prekida i false startova (barrel of a gun). najviše se ložilo na just can't get enough, a najbolja bila never let me down again. smoriše ga malo u sredini sa akustarskim delom. no, meni bilo najbitnije da je Ona bila tu, pa nisam bio naročito kritičan.

Link to comment
:lol:(sori, fenomenalna mi je ova recenica)
Kada kažeš sorry, pomislim da ima potrebe za nekim izvinjavanjem. :PHteo sam da kažem x desetina HILJADA ljudi, ali ovaj JEBENI no edit after 1,5 seconds forum policy mi nije dao edit, ebo ga ko ga izmisli. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

mislim da vizuelno ne može bolje. maksimalna tehnika, za minimalnu estetiku, pitala sam se par puta kako li ovo radi u realnom vremenu. šta je sve potrebno ... kad je bio onaj problem, nešto se mislim - pa vala ima šta i da zakaže. inače, par puta sam čula ovih dana komentare tipa "što se mene tiče kasne 20 godina". što se mene tiče - ne kasne. pre 20 godina to ne bi ovako ni izgledalo ni zvučalo. a zvučalo je super :)

Link to comment

Ma sve je bilo odlično i maximalno odrađeno.A tehički deo izuvaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
To je to, svi smo tu. Orderka?
;)a moram dati sansu novome albumu, ja zapela tamo nedje kod excitera.dejv zvuci ko sa ploce. martin je 1 car! ne mi se dopao goldfrapp rmx halo-ua, nema tu neku zivinu! :Dspremam se za poso, cujemo se kasnije! :thumbsup:
Link to comment
Ma sve je bilo odlično i maximalno odrađeno.A tehički deo izuvaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
+1Jako mi je drago sto sam bio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...