Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pa ne znam sta je onda ono danas bilo? Konkretno sam na Mostaru cekao tramvaj, pa onda vidim da 12-ica stize tek za pet stanica (13-ica po svemu sudeci bila na okretnici, 15 stanica), pa se spustim do Mostara, a tamo sve nesto kao stize za stanicu-dve (dakle, najdalje su kod Londona ili crkve), a nema ih deset minuta, pa se vratim gore, a 12-ica stize za tri stanice, pa se opet spustim dole, a ono odreda stizu autobusi, ali svi prepuni. Nesto se tu desavalo.

 

Samo nagađam: oko pola četiri je ispred vlade na trotoaru još bio parkiran jedan kombi pandurske brigade, prođoh trojkom u koju sam ušao kod Ruske. Možda je ekipa dužnika u švajcarcima danas bila malo aktivnija? 

Link to comment

Samo nagađam: oko pola četiri je ispred vlade na trotoaru još bio parkiran jedan kombi pandurske brigade, prođoh trojkom u koju sam ušao kod Ruske. Možda je ekipa dužnika u švajcarcima danas bila malo aktivnija? 

oko pola tri su zaustavili tramvaje na slaviji i sve drugo za nizbrdo, ali to je trajalo jedva pola sata. posle je bilo pandura ko drva, ali nishta prepoznatljivo :unsure:

Link to comment

Samo nagađam: oko pola četiri je ispred vlade na trotoaru još bio parkiran jedan kombi pandurske brigade, prođoh trojkom u koju sam ušao kod Ruske. Možda je ekipa dužnika u švajcarcima danas bila malo aktivnija? 

 

Pa prosle su tri trojke zaredom, ja bio u prvoj, moguce da smo bili u istoj :D Ali pravi kolaps, bar ka juznom delu grada.

Link to comment

Da, potpuni haos. Bio sam ubedjen da je neki protest ili tako nesto, ali izgleda da nista nije bilo blokirano?

 

strajkovali taxisti bez dozvole za taksiranje metodom kruzenja po gradu sa namernim usporavanjem saobracaja

 

edit: ali danas a ne prekjuce :isuse::lolol:

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...