Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

a mozda su stetocine™ mislile da narod ceka bgvoz kod vuka ili fransa pa onda 1 stanicu do prokopa pa onda u voz za ns ili da sa nbg zeleznicke stanice hvataju taj voz za ns

Link to comment

a jel moze da se izadje ili udje u vlakic na tom prokopu? i ako da, shta se onda radi? mislim, gde moze da se ode. ako ne, nema veze ^_^

 

moze da se udje u bgvoz pa ode do vuka ili pancevackog mosta da se malo istrazuju turski delovi grada a moze i do batajnice a moze i do novog sada i subotice crvenim stadler vozovima mada sto bi sa prave obale reke isli do prokopa kada je tu nbg stanica za stadler vozove

Link to comment

moze da se udje u bgvoz pa ode do vuka ili pancevackog mosta da se malo istrazuju turski delovi grada a moze i do batajnice a moze i do novog sada i subotice crvenim stadler vozovima mada sto bi sa prave obale reke isli do prokopa kada je tu nbg stanica za stadler vozove

ama jel moze ugrad da se izadje odatle?

Link to comment

ako izađeš iz vlakića onda ideš dva posta iznad tvog i čekaš 34 (ako nešto novo nisu smislili) da. izađeš iz rupe zvane prokop pa onda siđeš kod bolnice "dragiša mišović" i tamo sačekaš neki broj koji te prebaci u tvoj kraj.

Link to comment

e pa sad, mnogo i vi trazite, nije vam dosta sto stanica radi nego bi i da u grad idete odatle

pa ne znam. da sednem na bus za subotaju na primer :D

 

ili didem u delta siti ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

pa ne znam. da sednem na bus za subotaju na primer :D

 

ili didem u delta siti ^_^

 

ama cemu ta dekadencija i prelazak reke, hajde mi sto moramo ali iz cista mira, to vec ne razumem

 

ja nikako da se nakanim da se provozam stadler vozom do novog sada tek da vidim kakav je voz, onako spolja izgleda mnogo lepo a i cist je unutra posmatrano spolja

 

mada, kada budem zaludan izaci cu na toj prokop stanici da dokazem sebi da imam avanturisticki duh, pominju se neka brda, neka pustos pa se izadje nigde pa se pesaci do negde pa se ceka bus koji dolazi na pola sata, avantura prava

Link to comment

mada, kada budem zaludan izaci cu na toj prokop stanici da dokazem sebi da imam avanturisticki duh, pominju se neka brda, neka pustos pa se izadje nigde pa se pesaci do negde pa se ceka bus koji dolazi na pola sata, avantura prava

tako je. peshke uz brdo u XXI vek :D

 

mislim da je to i istorijski nevidjeno, as in nikad niko -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

tako je. peshke uz brdo u XXI vek :D

 

mislim da je to i istorijski nevidjeno, as in nikad niko -_-

 

kada je covek mogao 20. veku na mesec e pa onda mogu i ja uz brdo sa prokopa u 21. veku!

 

nego, ima li na forumu poznavaoca zeleznica? postoji li negde u evropi ovako suludo resenje lokacije za glavnu zeleznicku stanicu? ako ne u evropi onda u amerikama ili azijama

Edited by Pontijak
Link to comment

ima da sepenješ uz neke stepenice pa da se provlačiš između solitera i automobila dok ne izađeš na ulicu kojom idu trolejbusi, ili da sediš pola sata i posmatraš skadar na bojani železničku stanicu "centar"

Link to comment

ima da sepenješ uz neke stepenice pa da se provlačiš između solitera i automobila dok ne izađeš na ulicu kojom idu trolejbusi, ili da sediš pola sata i posmatraš skadar na bojani železničku stanicu "centar"

tu treba 1 zid da se napravi. da se ne gleda -_-

Link to comment

kada je covek mogao 20. veku na mesec e pa onda mogu i ja uz brdo sa prokopa u 21. veku!

 

nego, ima li na forumu poznavaoca zeleznica? postoji li negde u evropi ovako suludo resenje lokacije za glavnu zeleznicku stanicu? ako ne u evropi onda u amerikama ili azijama

ja sam vazda tvrdio da stanica treba da ostane tu gde jeste, da se samo sklone sve one barake i ložionice i da ostane 10 pokrivenih perona. prokop je od početka budalaština. sad ne može ni kao metro stanica da bude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...