Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

i cudo jedno, njima sve prva faza a to sto beograd centar stanica vec postojala, to nista. vise vredi lepljenjekeramickih plocica i farbanje betona od recimo busenja tunela ispod grada svojevremeno

pa slično smo videli pre neki dan kada je proglasio poduhvatom montiranje mosta na već postavljene stubove kod ostružnice. prodavac magle.

Link to comment

Prošao vozom kroz Prokop nakon veličanstvenog otvaranja. Stade voz, otvoriše se vrata prvi put u novijoj istoriji. Znakovi za zabranjeno fotografisanje na svakom drugom stubu :ph34r: Slikaću sutra :lolol:

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Da smo živi i zdravi, otvoriće ga još barem dvaes puta.

+20

ko god je video koliko je ono cudo iz blizine i gde se nalazi jasno mu je da to nece skoro biti zavrseno. a sa ovima na vlasti verovatno nikad

Link to comment

Prošao vozom kroz Prokop nakon veličanstvenog otvaranja. Stade voz, otvoriše se vrata prvi put u novijoj istoriji. Znakovi za zabranjeno fotografisanje na svakom drugom stubu :ph34r: Slikaću sutra :lolol:

uopšte, kolika je glupost postavljati te znakove danas. kada u gugl strit ili igl aj pogledu imaš sve na dlanu. neki dan sam obišao gvantanamo. 

 

a u prokopu? pa svako će poželeti da se slika pred polazak voza. sam ili s nekim. budale ™

Link to comment

Prošao vozom kroz Prokop nakon veličanstvenog otvaranja. Stade voz, otvoriše se vrata prvi put u novijoj istoriji. Znakovi za zabranjeno fotografisanje na svakom drugom stubu :ph34r: Slikaću sutra :lolol:

 

pa to da se slike potemkinovih sela ne bi širile tviterima

Link to comment

Genjalna ideja. Čudno da nikome nikad to nije palo na pamet ranije i srećom da nije već probano i utvrđeno da je sranje.

 

edit : sad sam pročitao do kraja. u stvari, oni hoće da se karte kontrolišu samo na prvoj stanici :D . koliko vidim prema ovom predlogu, definitivno su skontali da kontrolori ne funkcionišu, pa će pored svakog busa da bude i po jedan komunulac.

 

u stvari, oni su unazadili i onako glupu ideju. kao i sve ostalo.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

lepo. nista sto je to pokusano i za vreme djilasovog mandata pa se pokazalo kao neostvarivo. dakle, grad zaposljava kontrore, vozaci moraju da se cimaju sa kontrolisanjem validiranja a apex lepo i dalje uzima svojih 8% od prodatih karata

Link to comment

vezano za prokop, nazvanog beograd centar. na sajtu sam našao da 34 vozi do železničke stanice. to je od ranije. linija iz rakovice, uzbrdo do ortopedske bolnice pa preko stare trolejbuske okretnice do humske pa na stanicu. ima li koja druga linija, bar u planu? nije valjda da trolom treba a idem do 25. maja pa strmoglavo dole ili da čekam autobus iz rakovice ako hoću do novog sada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...