Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Mnogo veće gužve u BG vozu nego u novembru i decembru, izgleda da su pretumbali neke autobuske linije u Batajnici i okolini pa su se ljudi prebacili na voz...

 

to je valjda pozitivno

Link to comment

Ok, sad sam video i solo 16icu. Jebite se

 

by Tapatalk

 

video više puta, od skora lasta fura i solo 83-ku i to je šalju u pola 4 popodne. naravno zbog pretovara, kvari se u roku jedne vožnje.

Link to comment

ovamo ka mojima, odnosno ka meni (ali zelim verovati da sam i u ovoj turi privremeno ovde :) ) vise ne vozi lasta. do sad smo imali pola polazaka laste sa prilicno novim busevima a drugu polovinu zglobna gspova vozila u kojima zimi ne mozes da sednes na sediste jer grejanja nema, a duva sa svih strana. sad su umesto lastinih vozila ubacili gspova solo vozila, podjednako matora i rapadnuta kao oni zglobni

 

jedina dobra stvar, verovatno ne i bezbedna je sto gsp "majstori" imaju dusu pa teraju te masine koliko mogu da idu, uglavnom su bili i do 20% brzi od lastnih koji su se strogo pridrzavali (cini mi se internih) ogranicenja brzine

Link to comment

ovamo ka mojima, odnosno ka meni (ali zelim verovati da sam i u ovoj turi privremeno ovde :) ) vise ne vozi lasta. do sad smo imali pola polazaka laste sa prilicno novim busevima a drugu polovinu zglobna gspova vozila u kojima zimi ne mozes da sednes na sediste jer grejanja nema, a duva sa svih strana. sad su umesto lastinih vozila ubacili gspova solo vozila, podjednako matora i rapadnuta kao oni zglobni

 

jedina dobra stvar, verovatno ne i bezbedna je sto gsp "majstori" imaju dusu pa teraju te masine koliko mogu da idu, uglavnom su bili i do 20% brzi od lastnih koji su se strogo pridrzavali (cini mi se internih) ogranicenja brzine

 

lasta ne pošalje bar 1/4 polazaka 83-ke. ogavni su.

Link to comment

Slavija ludilo, samo jedan policajac i to u Beogradskoj.

 

Svako jutro između 8 i 9 je zezanje, još kad dođu mladi saobraćajci na praksu bude :ziga:. Turistička organizacija bi trebalo ozbiljno da razmisli o ubacivanju u ponudu grada..

Link to comment

Počeli su neki radovi oko konačnog sređivanja koloseka na Prokopu, večeras voz (i ja u vozu) stajao tamo skoro 20 minuta. Kašnjenja moguća i narednih dana, pogotovo popodne i uveče. Pontijače, jesi pročitao ovo? :P

Link to comment

Novi privatnik koji je dobio 94ku, nastavlja ustaljenu praksu, prenetu od GSPa, propuštanja polazaka, a ako eventualno vozi, moraš da iskačeš pred bus da bi stao na stanicu.

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Svaka čast Maliju, Vesari i naravno Aleku - kupuju 5 električnih autobusa nove tehnologije koji se nigde ne koriste, bez ikakvog testiranja i probanja po Beogradu... probao ih Tel Aviv i Sofija, našim menađerima dosta! Inače su kineski a kupujemo od Bugara :)

Link to comment

Počeli su neki radovi oko konačnog sređivanja koloseka na Prokopu, večeras voz (i ja u vozu) stajao tamo skoro 20 minuta. Kašnjenja moguća i narednih dana, pogotovo popodne i uveče. Pontijače, jesi pročitao ovo? :P

 

procitao, procitao :(  meni to poremeti zivot kada ne radi bgvoz, razmazio sam se i odvikao od buseva i tramova, deprimira me kada moram njih da koristim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...