Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

I bolje da nema, nego kao ova app za android koja više ne radi, nego što radi, ili im zinulo d za ovih 1,8rsd*xy

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

 

nova verzija za android radi fenomenalno

Link to comment

Jel to opet radi? Ja sam to prestao da koristim kada me par puta oladilo

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

shta jel radi? esemes? ja koristim regular esemes, bez androida, ono, pitash i odgovori ti se.

radi, samo su rezultati chesto shockantni, 12 stanica, 24 stanice.

taman da krenesh peshke -_-

Link to comment

jok more, ili je do MTS mreže, al n bi reko.

 

Inače GSP napustio liniju 94 i povuko svoje zglobne mrcine, sad ide neki privatnik solo busevima, isto požutele krštenice, zna da se napuni, ali ipak očekujem manje ispadanja, što je sa GSPom bila redovita pojava.

Edited by El Guapo
Link to comment

jok more, ili je do MTS mreže, al n bi reko.

 

hm, jesi li siguran da imaš novu verziju, koja je izašla pre mesec-dva? meni stara nije baš radila, ali nova radi bez greške.

Link to comment

Juče nova nije radila sat vremena kad mi je trebala. A taman sam mislio da više neće bagovati.

 

Edit: ne radi mi ni sad.

Edited by Timmy
Link to comment

Juče nova nije radila sat vremena kad mi je trebala. A taman sam mislio da više neće bagovati.

 

Edit: ne radi mi ni sad.

Tako je ni meni ne radi, naročito ujutru i predveče, nekad i radi, ali...

Imam poslednju, narafno

Kad malo bolje razmislim nije do provajdera, jer se mapa učita, samo što umesto autobusa dobijem kružić koji učitava.

Edited by El Guapo
Link to comment

Meni kod tih linija bitnija tačnost pre nego učestalost... 68 ide na 30 u špicu na 20. Ako upucaš vremena to je ok sasvim...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

O da, 68 ide prilično tačno, ako sam na Zelenjaku u punom ili na pola sata, redovno idem na 68 umesto da čekam nešto drugo. Dva autobusa za tu liniju stvarno nije mnogo. 

Link to comment

BTW, sad sam video na okretnici u 70-om , crvena kratka 68-ca, sad sam zaboravio ali mi upalo u oči da je brendirano ime ono što je neko spominjao neke nemce...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Mnogo veće gužve u BG vozu nego u novembru i decembru, izgleda da su pretumbali neke autobuske linije u Batajnici i okolini pa su se ljudi prebacili na voz...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...