Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jebo im ja i oca i mater za produženu liniju 27, urnisaće mi ženu.

pa svakom po neshto. ti si se radovao zemunskoj pijaci, mi smo pali u ochaj ^_^t

 

valjda ce neshto nekom valjati :unsure:

 

ako ti je za utehu, taj 67 je potpuno besmislena linija i ona sa nashe strane ne chini apsolutno nishta znachajno. sluzi da stignu autobusom do grada ljudi koji imaju tramvaje i 95 pod nosom <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

68 i 73 jos uvek po starom  :misko:  :misko:  :misko:

pa znam ali taj 68, kao uostalom i 67 idu svake prestupne godine. i prazni su samo zato shto ih niko ne cheka <_<

Link to comment

a pa tim gore...

 

mislim, ja se sa gradskim prevozom odnosim mahom u neka nestandardna vremena, zbog djece i nedefinisanog radnog vremena, mog... tako da moji utisci chesto nemaju veze sa relnoshcu, narochito kad su guzve u pitanju

Edited by gospa buba
Link to comment

ovo (izmeštanje trga republike na neki novi terminus u dunavskoj) takođe znači da će recimo 35 i 32e iz despota stefana iz smera od pančevca prema centru skretati desno.... gde, u cara dušana?

Edited by Prospero
Link to comment

Meni kod tih linija bitnija tačnost pre nego učestalost... 68 ide na 30 u špicu na 20. Ako upucaš vremena to je ok sasvim...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Meni kod tih linija bitnija tačnost pre nego učestalost... 68 ide na 30 u špicu na 20. Ako upucaš vremena to je ok sasvim...

Poslato sa WC šolje by BVK

pa dobro, ja pre nego shto ozbiljno krenem chesto pitam esemesa, pa se tempiram, hvala gospodu na tehnologiji. ali to chesto ne odgovara istini...
Link to comment

Jel to opet radi? Ja sam to prestao da koristim kada me par puta oladilo

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

I bolje da nema, nego kao ova app za android koja više ne radi, nego što radi, ili im zinulo d za ovih 1,8rsd*xy

 

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...