Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

 

u fazi dva ce citaci u vozilima biti povezani sa sistemom daljinskog grejanja. pa kad svoju personalizovanu kartu prinesete aparatu, toplana ce vam istog trenutka iskljuciti grejanje u vasem domu.

e. majstore. ovo neko chita :mad:

Link to comment

eto, takvim resenjima nam svima porucuju koliko je bitno baviti se fizickim aktivnostima i biti u top formi

jos ako se cesto potrci za busom jer je broj polazaka proredjen, gradjaninu je vec to sasvim dovoljna fizicka aktivnost za odrzavanje kondicije

...

 

trcao sam pre neki dan da presretnem trojku iz Rakovice ali je glupa aplikacija prikazivala da je tramvaj udaljeniji nego sto je bio... i ode ispred nosa tj. nekih stotinak metara ispred mene prosao.

a i omatoreo sam.

 

a guzve u prevozu su odlicne i za jacanje imuniteta.

Link to comment

tako je, ikarbusovi dizajneri su krivi sto su morali od karoserije za medjugradski (ne znam strucan naziv) autobusa napraviti vozilo koje zadovoljava standarde gradskog prevoza. onaj koji je "doveo mercedes u srbiju" nema ama bas nista sa tim

 

Mene svaki put razonodi kad se prisetim sitnog detalja da se te nove 'mercedes' šasije što su nabavili u Španiji ovde iseku pa produže par desetaka cm, da bi odgovarale potrebnoj dužini za beogradski autobus... i kao kruna mudrosti - što su naprednjački biznis genijalci za to sečenje i produžavanje angažovali majstore iz Pribojskog FAPa, koje su ovde dovlačili da bi to obavili... a imali su i ideju da šasije šalju vozom dole na tu operaciju, pa onda vraćaju nazad - usput se hvaleći kako će to biti 'kooperacija' dve kompanije na 'projektu', sve uz 'podršku železnica srbije'.

Link to comment

Jel nisu primenili ono što su pretili sa tumbanjem linija od 01.01 ?

Moguće da je neko ipak shvatio...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Jebo im ja i oca i mater za produženu liniju 27, urnisaće mi ženu.

Sad videh, koje ludilo!

Ali meni to sve suludo, izgleda da ce oni to mic po mic...Mada cenim da ce leto da bude glavno teziste za eksperiment...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...