Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

To je foliranje.

Ja sam bio u busu kad su mene i ortaka kontrolisali, ja imao mesečnu on nije kucao ovaj krenuo "sad ću da zovem kolegu komunalnog"

Pa se on "ne javlja..."

Ništa moraćemo miliciju...

Ovaj moj ortak se uzvrpoljijo, ja mu rekao:

Ok sačekaj polako pusti ih...

A onda se ni taj "kolega policajac ne javlja..."

I utom nas pustiše uz napomenu meni:

Vi gospodine ubuduće nemojte da se mešate!

 

 

Poslato sa...

Link to comment

juče nije radilo očitavanje karata u autobusu kojim sam putovao... prineseš karticu onaj glas viće NEMATE DOVOLJNO KREDITA... ujutru kad si pospan i kad se na auto-pilotu krećeš ka poslu to odjekuje. par ljudi dobaci da aparati ne rade i faktički autobu se vozi "nelegalno"

 

nekoliko stanica kasnije ulazi kontrola i kreće da pregleda karte. narod od pozadi dobacuje da ne rade aparti kad ti se kontrolorka izbeči i reče; ALOOO! JESAM JA NEKOG NEŠTO PITALA?!? JEL JESAM?!? 

 

Okrenu se i izađe.

 

Valjda su i oni pod pritiskom :fantom:

Link to comment

meni je bilo simpatično to što je ona nastavila da gleda karte i ako je bilo jasno da joj je vozač po ulasku u autobus saopštio stanje stvari. ona ga je značajno pre toga pozdravila sa "dobro jutro kolega!"

 

 

:happy:

Link to comment

meni je bilo simpatično to što je ona nastavila da gleda karte i ako je bilo jasno da joj je vozač po ulasku u autobus saopštio stanje stvari. ona ga je značajno pre toga pozdravila sa "dobro jutro kolega!"

 

 

:happy:

njima kolege, komunalci, prasinjari, vozaci

nego kako te nije bilo sramota da se nastavis voziti u vozilu u kom nije moguce ocitati kartu? :o

potkradas drzavu busplus!

Edited by pbg12345
Link to comment

jeste bilo me je al sam se stopio sa masom te mi bi lakše. ovo je onaj trenutak kad znaš kako se to zove u soc-psihologiji al ne mogu da se setim a baš sam mogao da ispadnem pametan :sleep:

 

 

inače, ja sam od onih kad mu zarlauče sa aparata silaze i pune karticu već na sledećoj stanici. toliko sam :nobles: da sebi ne mogu uopšte da dozvolim razgovor/prepiranje sa pripadnicima kontrole putnika

Link to comment

jeste, i ja juche taman kupila pola meseca, tako me zapalo, i kao odmah da ustanovim da li radi, kad ono dreknu :lolol:

 

to je izgleda bio celogradski pad sistema? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Super je što obično moraš da se pozicioniraš tik do validatora da bi (eventualno) čuo koja je sledeća stanica, ali kad nemaš kredita, bilo to istina ili ne, ovaj drekne toliko da se čuje van vozila.  <_<

Link to comment

Jok, nego ste se vozili istim busom ;) I ja sam natrapala na jedan takav pre neki dan. Sad razmišljam da je neki haker našao način da onesposobi sistem u busu kojim se vozi . Zapravo kako se do sad niko toga nije setio.

Danas sam bila u poluraspadnutom autobusu 35 u kome su svi mali ekrančići bili smrt boje ( kako poneko od nas zove ekran bilo čega kad se zaledi i nimukajet)  gorljivo sam čekala neku kontrolu koje u 29 novembra ima svaki dan  da ispraznim svoju porciju svadje ali ih danas nije bilo

Link to comment

 

nekoliko stanica kasnije ulazi kontrola i kreće da pregleda karte. narod od pozadi dobacuje da ne rade aparti kad ti se kontrolorka izbeči i reče; ALOOO! JESAM JA NEKOG NEŠTO PITALA?!? JEL JESAM?!? 

 

 

 

Kako je jebeno tuzno sto je ovaj narod postao skupina tolikih picaka da se vise ni nepismenoj kobili ne jebe mater za ovo. Ko bi tacno trebalo sutra da se kolje za ozbiljnije stvari jebote...

Edited by Prokleto Djubre
Link to comment

E a da pitam u vezi onoga pravila 90 minuta? Jel treba da se kucam u svakom sledećem busu?

 

yup.

a ako udjes recimo u 89. minutu i checkiras kartu, imas pravo da zavrsis voznju iako ce vremenska karta isteci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...