Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Gdje se uzimaju ove mjesecne karte? Mislim na vadjenje potpuno nove, hm, legitimacije za mjesecnu kartu, ne samo uplacivanje za naredni mjesec [dakle pretpostavljam da treba i slikanje i sve to]? Jel moze negdje u blizini bloka 62 [npr na okretnici tramvaja]? Ili moram do grada didem?

Link to comment

dečko u gradu si sve vreme, kaže se do centra :nobles:

 

ako se ne voziš svaki dan više od dva puta možeš da uzmeš onu prepaid, plastičnu i da doplaćuješ koliko hoćeš i kad hoćeš. ona ima da se kupi na svakom boljem kiosku

Link to comment

Gdje se uzimaju ove mjesecne karte? Mislim na vadjenje potpuno nove, hm, legitimacije za mjesecnu kartu, ne samo uplacivanje za naredni mjesec [dakle pretpostavljam da treba i slikanje i sve to]? Jel moze negdje u blizini bloka 62 [npr na okretnici tramvaja]? Ili moram do grada didem?

 

Скоро су отворили експозитуру у старом Меркатору.

https://www.busplus.rs

Link to comment

Danke. 

Idem svaki dan, definitivno mi se vise isplati uzeti ovu mjesecnu. Ne da mi se da se svercujem i razmisljam hoce li mi naplatit kaznu u nekom trenutku. 

Link to comment

Zivim jednu stanicu u 2. zoni i jutros uplaćujem za ovaj mesec govoreći "za drugu zonu".

 

Prodavačica me gleda u čudu: "Niko to ne traži, svi uplaćuju za 1."

 

Razlika je 120 i kusur dinara.

Link to comment

Zivim jednu stanicu u 2. zoni i jutros uplaćujem za ovaj mesec govoreći "za drugu zonu".

 

Prodavačica me gleda u čudu: "Niko to ne traži, svi uplaćuju za 1."

 

Razlika je 120 i kusur dinara.

razlika je skoro 300 dinara. prošli mesec uzeo za drugu jer me je prevarila prodavačica u trafici i rekla da moja stanica nije u prvoj. kasnijim istraživanjem došao sam do toga da mi je i posao i stan u prvoj. tako da je 300 din ostalo u kasi. :fantom: 

Link to comment

aha, ok.

taman  sam dosao da okacim slip i upitam za razliku:

 

primer.jpg

 

edit:

sreca pa mi poslodavac nije umanjio naknadu za prevoz :D

Edited by garcia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...