Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

samo je to bio problem, sto nisu imali besplatan wifi...sad je sve potoman. taman zimus ako ostanem bez posla necu imati za net, pa cu da se vozam i forumasim iz prevoza.  samo da bude grejanja.

Link to comment

samo je to bio problem, sto nisu imali besplatan wifi...sad je sve potoman. taman zimus ako ostanem bez posla necu imati za net, pa cu da se vozam i forumasim iz prevoza.  samo da bude grejanja.

 

A moci ces u tom slucaju placajuci samo markicu za nezaposlene, 1100 din. Za te pare nema krsten ADSL da se kupi :fantom:

Link to comment

Jesu li ubacili one nove vozove na Beovoz? Dva puta sam naisao kad je prelazio preko Save.

 

ti novi swiss vozovi su medjugradski, bg-ns-subotica i natrag

Link to comment

pa da, markica za nezaposlene, tapatalk i obrcem ture borca blok 45. bog da me vidi

 

I iz GSPa direktno saljes CV na oglase. Koncept kao takav!

Link to comment

hvala na infou :)

 

edit: gde da nadjem precizniju vest, tj. da li ide na svaki pun sat ili kako?

 

edit2: po nedeljnom redu voznje, koji sam ja kreten pa ne citam sta pises :isuse:

Edited by Pontijak
Link to comment

Meni se čini da je uveden novi red rada klime. U poslednjih nekoliko dana, ni u jednom autobusu nije bila uključena klima, svuda je bilo 60C (rilfil, nije mereno na košutnjaku u ladu)

Link to comment

 

Autobusi na liniji 66 saobraćaju od Vukovog spomenika, Ulicom Kraljice Marije, Bulevarom Kralja Aleksandra, ulicama Ruzveltova, Mije Kovačevića, kružnim tokom kod Omladinskog stadiona, Severnim bulevarom i Ulicom Veljka Dugoševića do Naučno tehnološkog parka Zvezdara, odakle se i vraća, rekao je dežurni dispečer GSP Beograd Zoran Stevanović.

nova linija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...