Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ma nasli su oni nekog baticu koji to moze da uradi u pancevu za 2500 evara :fantom:  i jos kazu da tzv. japance ne smeju da farbaju jer je to donacija ali zato nema problema sa svajcarskim tramvajima, pa govna jedna, i bazelski tramvaji su donacija, msm, farbati buseve koji su samo 2 godine stari :isuse:

 

stetocine.

stetocine.

stetocine.

 

Ja se nešto sećam da je i za te donacije tramvaja izričito traženo da im se ne menja kolor-šema, zato su neki zeleni, a neki žuti, i nikada nisu prefarbani reklamama. Sad moguće je i da je to vremenski ograničeno.

Link to comment

Ja se nešto sećam da je i za te donacije tramvaja izričito traženo da im se ne menja kolor-šema, zato su neki zeleni, a neki žuti, i nikada nisu prefarbani reklamama. Sad moguće je i da je to vremenski ograničeno.

 

Ne samo kolor šema, mislim da je traženo i da se ne menjaju garažni brojevi, što je i učinjeno, bar do sada. 

Link to comment

koliko čovek mora da bude glup da nešto što treba da bude pročitano iz autobusa zalepi na staklo sa spoljne strane?

 

danas, stojim ispod er kondišna u daru japana beogradu, ne deluje bog zna kako, oni prozori sa strane otvoreni iako na većini njih stoji molba da se ne otvaraju. stoji, zalepljena sa spoljne strane.

 

verovatno godinama ali, od skora intenzivo ulazim u autobuse pa tek sada primetih.

 

EDIT: to za farbanje. pa dobar deo vozila je ceo prekrečen reklamama. šta s tim? ubuduće.nema reklama na vozilima?

Edited by djordje geprat
Link to comment

Bg vozovci, heads up: do nedelje (prekosutra) vozovi idu samo od Batajnice do Novog Beograda zbog radova na Prokopu.

 

eeee da sam juce bio na ovoj temi ne bih jutros bukvalno zapenio od besa kada je voz dosao u 7.45 i tek tada saznao to o cemu si pisao juce, seo na tram i zakasnio pola sata na posao

 

naravoucenije: svaki dan posetiti ovu temu jer je mnogo efikasniji izvor obavestavanja nego sve govnjive insttucije ovog grada kojim upravljaju stetocine™

Edited by Pontijak
Link to comment

naravoucenije: svaki dan posetiti ovu temu jer je mnogo efikasniji izvor obavestavanja nego sve govnjive insttucije ovog grada kojim upravljaju stetocine™

mnogi ljudi nisu svesni značaja ovog foruma :D

Link to comment

BG vozovi komplikovano idu danas, ako sam dobro razumeo svaki treći ide od Batajnice do mosta, ostali idu do Novog Beograda...

 

danas sam imao srece, onaj u 14.15 je isao kako treba tj do mosta

Link to comment

Ko ima bolji gradski prevoz od Beograda ?

 

Besplatan bežični internet postavljen je u 60 vozila GSP-a, a u narednih nekoliko dana biće ugrađan u ukupno 100 vozila. Posle toga, Telekom Srbija će GSP-u isporučiti još 300 Wi-Fi uređaja, a do kraja septembra ove godine ceo vozni park ovog preduzeća biće pokriven bežičnim internetom

 

Koliko ima autobusa u voznom parku 900? Znači trenutno wifi ima cca 7% autobusa a biće ih makisimalno 30%? I to pričamo samo o autobusima. Gde su trole, tramvaji, vozovi? 

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ko ima bolji gradski prevoz od Beograda ?

 

 

Koliko ima autobusa u voznom parku 900? Znači trenutno wifi ima cca 7% autobusa a biće ih makisimalno 30%? I to pričamo samo o autobusima. Gde su trole, tramvaji, vozovi? 

 

Ja bih uputio na pazljivije citanje recenice :D

 

Hint: ne pise da ce nakon isporuke od 300 uredjaja biti pokriven ceo vozni park ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...