Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

aaaa pa onda mogu jos vece ustede: iskljuci se motor a putnici moraju da guraju bus i da se svi validiraju obavezno!

Samo ti daj ideje...

Lako tebi iz belvila što ideš vozom na posao!

Link to comment

Samo ti daj ideje...

Lako tebi iz belvila što ideš vozom na posao!

 

a sta mislis kako ce biti meni kada budem morao da guram voz? znas li ti da je samo jedan vagon tezak oko 20 tona? :cry:

Link to comment

a sta mislis kako ce biti meni kada budem morao da guram voz? znas li ti da je samo jedan vagon tezak oko 20 tona? :cry:

ali to je dobro za opšte stanje zdravlja nacije, zar nije preporučeno 20 min. fizičkih vežbi po glavi. eto je ušteda i u zdravstvu. uostalom nećeš vagone gurati sam, već vas nekoliko stotina.

Link to comment

ali to je dobro za opšte stanje zdravlja nacije, zar nije preporučeno 20 min. fizičkih vežbi po glavi. eto je ušteda i u zdravstvu. uostalom nećeš vagone gurati sam, već vas nekoliko stotina.

 

ali, ali.... da li ce me pustiti kod fransa sa ostalima koji tu izlaze ili cemo morati da guramo do pancevackog mosta, kasnicu na posao, moracu u voz za batajnicu pa gurati opet voz, i da li ce me pustiti kod fransa da izadjem ili cu morati da guram voz do batajnice? treba to logisticki razraditi i ne sumnjam da ce vesic i mali naci najoptimalnije resenje da se gradski prevoz odvija a tek ustede u gradskom budzetu za struju i gorivo!

 

ili da pocnem da idem peske na posao? :unsure:

Link to comment

ja ne brinem da će duo mudraca Mali/ Vesić pronaći najoptimalnije rešenje.

Evo saće samo da pobodu kočeve za crkvu u blokovima...
Link to comment

naravno sada je prekopotrebno da se prefarba ovih hiljadu i nešto autobusa, u belu, sivu, svetloplavu ili neku četvrtu boju. bitno je da ne budu žuti.

:isuse:

Link to comment

zuto sa plavim molicu lepo, treba ukloniti svaki trag prethodne vlasti, cudi me da nisu krenuli u rimejk filma bitka na neretvi koji bi se snimao na savi sa sve realnim rusenjem mosta na adi

Link to comment

a sta mislis kako ce biti meni kada budem morao da guram voz? znas li ti da je samo jedan vagon tezak oko 20 tona? :cry:

 

Zapravo, vagoni imaju mnogo manji otpor kotrljanju od vozila na pneumaticima.

 

Njemu je i dalje lakse. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...